E-ticaret sitesi sahipleri için 5 üst ipuçlari

1. SEO yatirim yapmayi düsünün. Büyük arama motorlari (Google, Yahoo, MSN / Live) üst kisminda görünen sitenize potansiyel müsterilere önemli bir hedef dizi sürebilirim. Bu bir gecede bir süreç degildir ve size fiyat hakkinda bir fikir verebilir alani içinde SEO uzmanlari bulmak mümkün olacak. Vaka çalismalari ve elde etmis son sonuçlari görmek için sormak unutmayin. Ya da bir bütçe eger DIY SEO düsünebilirsiniz. Bu SEO Sohbet ve SEOmoz.org gibi forumlarda iyi pratik öneriler var.

2. PPC anlik – PPC anlik trafik getirebilir ise SEO etkisini görmek için birkaç ay sürebilir. Eger bulabilirsiniz iyi bir dönüsüm orani varsa PPC ROI (yatirim getirisi) için en iyi yöntemlerden biridir. Google’in PPC sistemi Adwords denir. Size belirli bir anahtar kelime için 1 sayfada görünen maliyeti gösterebilir ve ayni zamanda trafik beklentisi bu anahtar kelime getirebilir nerede bir araç var.

3. Kuskusuz bir e-ticaret magaza için en iyi yatirim getirisini yöntemlerden biri bagli kurulus pazarlama. Ürününüzün tesvik etmistir bagli her satis bir% ödemek. Bir ortaklik programi kendiniz kurmak veya kurulmus ortaklik aglari biri size ve ise bagli için program kurulum saglayabilirsiniz.

4. Google Base (resmen Froogle olarak da bilinir) için sitelerinizi ürünleri gönderin. Bu bir kullanici belirli bir ürün için arama yaptiginda Google üst kisminda gösterilir sonuçlaridir. Ürünü anahtar kelime eklerseniz o zaman arama sorgusu için en üstünde sansi daha fazla.

5. Kullanicilar satin almak ve indirim kodlari büyük bir tesvik vardir için tesvikler gerekiyor – 5 veya% 10 indirim (marjlari bagli olarak) ile indirim kodlari veren düsünün ve bu Sicak Ingiltere firsatlari ve diger ilgili siteleri gibi forumlarda koydu.

Yukaridaki 5 puan her biri hakkinda daha fazla bilgi bulmak için internette bazi kazma etrafinda yapmak gerekebilir. Forum kullanicilari çok yararli ve SEO, PPC, bagli kurulus pazarlama, Google Base ve kupon kodlari hakkinda yararli bilgiler ve tavsiyeler çok saglayacaktir. Kontrol için bazi iyi forumlar Ingiltere Is Forumu, SEOchat, SEOmoz, SEO Chester ve Ortaklik 4 U ve üzerinde tavsiye edilir. Iyi sanslar.