magento e-ticaret çözümleri – Bir punch_ paketleri bir e-ticaret çözümü

Online alisveris atfedilen% 60 olan – Telegraph (2010) göre, Internet sasirtici bir £ Birlesik Krallik ekonomisine yilda 100 milyar katkida bulunur. Ne E-ticaret bu kadar çekici kilan nedir? Basarisinin nedenlerinden bazilari asagidaki nedenlerden baglanabilir – Alisveris yapmak en uygun yoldur, bu araç ya da bir yere park etmek bulma, kuyruk anlamina gelmez, Bu isletmeler küçük bir yerine tüm stok tanitimi için izin verir seçimi, Bu isletmeler daha genis bir yerel, ulusal ve uluslararasi bir izleyici kitlesine ulasmasini saglar, ve bu müsteriler günde 24 saat alisveris olanagi saglar.

Eger daha büyük bir kitleye ürün yardimci olabilir bir e-ticaret çözüm mü ariyorsunuz? Çevrimiçi çok daha genis bir kitleye ulasmak ve hedef size yardimci olabilir bir E-Ticaret çözümü. Böyle bir çözüm Magento E-ticaret çözümüdür. Magento görünüm, içerik ve sezgisel bir yönetim arabirimi üzerinden bir çevrimiçi magaza islevselligi üzerinde tam kontrol sunan zengin özelliklere sahip E-ticaret çözümüdür. Çok güçlü e-ticaret pazarlama, arama motoru optimizasyonu ve katalog-yönetim araçlari sunmaktadir. Bu araçlar Magento gelistiricileri isletmelerin ihtiyaçlarina göre magento web sitelerini gelistirmek ve olusturmak için kas verir. Deger vurgulama olan bazi özellikleri vardir

• Magento temel (topluluk) baski serbest oldugu anlamina gelir açik kaynak kodlu bir çözümdür. Tek sorun, genel bir is modeline dayali olmasidir. Yani terzi magento uzman is ihtiyaçlari / hedefleri için yazilim yapmak gerektirir.
• Magento bir yönetici panelinden kontrol edilebilir birden fazla magaza çalistirmak için yetenegine sahiptir.
• Bu sayede SEO optimizasyonu yardimci, Google Analytics ile entegre edilebilir.
• Magento platformu tek bir siparis ile birden fazla adrese nakliye saglar.
• Bu SEO dostu URL’ler içermektedir.

Bir magento e-ticaret çözümü gelistirmek için, yapmaniz gereken tüm magento gelistirme sirketi ya da bir e-ticaret danismanlik yaklasim oldugunu. Bu sirketlerin bulmak için en iyi sekilde örnegin için, bölgenize ile birlikte anahtar kelimeleri Google ve tip üzerine gitmek olurdu e-ticaret çözümü Londra / e-ticaret danismanlik Londra / magento gelistiricileri Londra, ve sana sonuç alacagi eminim.