maruz kalan ve Gizlenmis ortaklik baglantilarindan arasindaki fark

Bagli baglanti ‘cloakers’ günümüzde çok popüler olmasi göz önüne alindiginda, hemen hemen herkes ne olduklarini biliyor ve ne yaptiklari varsayilir. Ne yazik ki, bu sadece dogru degildir ve birçok yeni baslayanlar aslinda ne yazik ki bagli baglanti cloakers fikrinin karisti elde sonunda, ve maruz kalan ve Gizlenmis bagli baglantilar arasindaki fark sadece ne anlamak için basarisiz. Bu karisiklik kaçinmak hiç bagli kurulus pazarlama almak en iyi adimlardan biri olacak!

Dürüst olmak gerekirse, maruz kalan ve Gizlenmis ortaklik baglantilarindan arasindaki en belirgin fark, görünümlerini olmasi gerekir. Aslinda bu Gizlenmis ortaklik baglantilarindan çok çok popüler neden temel sebebi!

Özetle, maruz ortaklik baglantilarindan nokta gerçekten kolay ve kilometre uzakta onlari görmek gerekir. En maruz ortaklik baglantilarindan (ya da baska bilinen konum olarak Hoplinks) birçok farkli desen takip sonunda kadar, ama en popüler biri olmasi gerekir: http://merchant.com/cell-phone/?hop=1234. Gördügünüz gibi, gerçekten oldukça farkli oldugunu ve bir bagli baglanti olmasi, ikinci gelen gerçekten bariz dogru o URL’de herkesin bakislari.

Öte yandan, Gizlenmis ortaklik baglantilarindan çok daha sinsi. Aslinda, onlar herhangi bir biçimde whatsover sürebilir o kadar sinsi oldugunu! Http://www.yourwebsite.com/like/product.htm: Bazi Gizlenmis bagli baglantilar gibi bir sey olarak görünebilir. Ancak, digerleri daha az açikça göstermek ve seklinde olabilir: http://www.productname.com.

Hatta aslinda bir kurulus olarak baglanti degil sanki Esasen, bu gibi görünüyor olabilir, ama sadece ilgi bir web sitesine birisi yönlendiren – Gizlenmis ortaklik baglantilarindan gerçek avantaji ve maruz çok farkli konum neden nedeni oldugunu çesitli.

Dogal olarak, baska farkliliklar da vardir, ama hemen hemen hepsi sadece bahsettigimiz temel fark odaklandik. Yeni baslayanlar için, maruz ortaklik baglantilarindan büyük bir potansiyel müsteriler için ‘kapatmak’ vardir. Kismen, bu anlayisli müsteriler aslinda bu gerçegi yakaladi var ve sonuç olarak tamamen bagli ürünler kaçinarak basladigini orada çok asagi bagli ürünler oldugu gerçeginden kaynaklanmaktadir.

Ayni sekilde maruz ortaklik baglantilarindan kaçirildi ya da kolaylikla çalinti olabilir gerçegi böylece sabit Kazanilan komisyon size soymaktan ve tamamen ve tamamen geçersiz içine koymak tüm is yapma, bir tehdit.

Simdi açik ve örtülü ortaklik baglantilarindan arasindaki farki biliyor, sen Gizlenmis ortaklik baglantilarindan bagli kurulus pazarlama karsilastigi sorunlara mümkün olan en iyi çözümdür neden görmek gerekir. Eger atlamak ve kisa sürede olabildigince senin bu kesfedilen bilgiyi uygulama baslar emin olun!