ups telefon numarasi – nasil up iletisim

Kurye numaralari ihtiyaciniz kadar can simidi gibi bile düsünmüyorum bulunmaktadir.

Ve, can simidi gibi kolayca bulunamiyor zaman panik egilimindedir.

Bu nedenle, bir alicinin kendi paket su anda nerede bir fikir edinmek için alici yardimci olabilir alani ve ne kadar paket gerekli hedefe varmak için sürer yerel müsteri hizmetleri hatlari vardir.

Eger yerel UPS ofis iletisim bilgilerini elde edebilmek için sirayla Sari veya Beyaz Sayfalar yoluyla Bakmak bir seçenek vardir – ancak, online alisveris olmanin caddeleri çogu ile, nakliye yollari çok gitti , çevrimiçi çok.

Müsteri hizmetleri çevrimiçi bulmak

Eger bir arama motoru üzerinde bir Internet arama çalisan, size gönderilecektir için ürün için kullanildigi kurye biliyorsaniz size gönderilen ürünün durumunu bulmak için yolda almak için etkinlestirebilirsiniz. Eger alici iletisime daha fazla bilgi edinmek için yardimci olabilir, için bekleyen ürün için kullanildigi kurye konusunda emin olmalidir.

Size gönderilen ürünün geçerli durumunu gösterir baska bir web sayfasina gönderilmesi için size yerel web siteleri olan UPS ile, bireysel takip numarasi için ana üzerine girilebilir. Eger bir sorun oldugunu düsünüyorsaniz, daha fazla destek almak için etkinlestirebilirsiniz müsteri hizmetleri hatlari vardir.

Eger UPS web sitesinde yolunuzu bulmakta zorlanan olmasi gerektigini, size bölge adanmis bir telefon numarasi vermek bagimsiz internet sitelerinden birçok liste kullanmak için firsat da var. Bu UPS web sayfalarinin ag üzerinden yol gezinme zorluklar bazi kaldirabilirsiniz.

Bu müsteri hizmetleri telefon numaralarinin saatleri birçok alti gün en az bir hafta açik olmak, çok cömert. Bu size uygun bir zamanda gerekli destegi almak için etkinlestirebilirsiniz. Simdi, rahatsizlik miktari sizin deneyim azaltabilir bir sekilde isler planlandigi gibi giderken, çözmek bulmak için yapabileceginiz pek çok sey vardir.