yüksek hacimli ticari hesap – sizin tüccar hesabi hesap tutari bilmek nasil

Bu tam olarak tüccarlar için bir hesap için kayit baslar zamanda ödeme yapacak para tutarlari tanimak çok önemlidir. Pratik jargon ve küçük baski birkaç sayfa perplex Eger için hesap saglayicilari tarafindan kullanilan stratejiler temsil ve hesap ücretleri anlayis zorlastirir. Sonraki ücretli olabilir bazi ortak ücretleri.

iskonto orani

Bu hesap saglayici sizden kazanir bir komisyondur. Bu satis tahsil bir yüzde olusur ve böylece önemli dikkate olabilir. Iskonto orani küçük bir isletme durumunda ya da islem çok riskli degilse genellikle daha düsük olabilir. Is yetiskin web siteleri gibi ya da telefon islem veya internet içeriyorsa, risk artan bir düzeyde, varsa orani yüksektir.

islem ve aylik ücretler

Ayrica her satis üzerinden ücretlendirilir bir ücreti vardir. Tüccar islem islenecek böylece öder. Bu iskonto orani aksine, sabit ücreti. Bir kart sahibi mevcut degil hesap içeriyorsa, ücreti daha yüksek olabilir. Aylik tablolar, teknik destek ve müsteri hizmetleri için sabit aylik ücret vardir. Deyimi için bir 10 ile 15 dolar ücreti makul kabul edilir, çünkü tüm bu özellikleri, tüccar için önemli hem de yararlidir.

ödeme ücreti

Müsteri islenmis is katilmazsa, islemci satici adina hareket isleme. Hizmet ücret ödeme bir ödeme ücreti olarak adlandirilir.

Söz konusu ücretleri neredeyse tüm ticari hesaplar tahsil en siradan ücretleri bazilaridir. Iskonto orani ve islem ücretleri satis miktarina göre ve aylik bildirim ücreti tekerrür Oysa, ödeme ücreti ne düzenli ne de sabit bir ücret temsil eder. Satin aldatmaca veya kabul edilemez ürün veya hizmet nedeniyle anlasma ile bir sorun oldugunda bu ücret uygulanir.

Ama ücretleri bir sonraki seti veya tüccar hesabi tarafindan ödenecektir olmayabilir olabilir. Yillik ücret diger aylik asgari ticari hesaplar için bir kez zorunlu ücretleri oldu. Rekabetin arttikça Bununla birlikte, daha fazla hesap saglayicilari gibi ücretleri inkar. Sonuç olarak, saticilar simdi muhtemelen yukarida belirtilen ücretler baska bir sey talep edecektir hesabi açmak için firsat var.

basvuru ücreti

Tüccar hesabi saglayicilari bir dizi tüccar uygulama islenmesi için basvuru ücreti isteyin.

yillik ücret

Bayiler genellikle sistem yükseltmeleri ve bakim maliyetlerini karsilamak için yillik ücreti tahsil edilir.

aylik asgari

Bazi tedarikçiler saticilari aylik indirim oranlari veya islem ücretleri bir minimum toplami getirmek gerekir. Bu aylik yükümlülügü yerine getiremiyor tüccar durumunda, bir aylik asgari ödemeniz gerekir. Azalma oranlari ve islem ücretleri aylik asgari ve daha fazlasi için yeterli kredi karti islemleri varsa Ancak, satici bu paranin geri ödenmesini yapmak gerekmez.

sonlandirma ücreti

Tüccar hesaplari bir dizi temel olarak bir sözlesme var ve bu hesap sonlandirmak istiyorsaniz, size özel sonlandirma ücreti tahsil olabilir. Bazi saglayicilar bu tür ücret yok ve bu onlari baskalarinin ortaya çikarmak için bir nedendir.

Eger ücretleri tartisilan bu liste makalede tükenmis degildir dikkate almak benim için önemlidir. Bu sadece size ödeme olabilir ortak ücretleri hakkinda temel bilgiler vermek için bir amaçtir. Size baska büyük miktarlarda para kaybedebilirsiniz çünkü sarj ne tanimak için bu çok önemlidir.