Akilli, zarif sistemleri mobilyalarla ofis verimliligi artirmak

Bu i Aralik ayinda yayinlanan “2007 Trendler Recap”, Bugünkü Tesis Müdürü “Mobilya her zaman bir bosluk çalisan insanlarin ihtiyaçlarina uygun olmalidir ve 2007 trendleri bu gerekliligi yansitiyordu.” Kaydetti makale, zaman zaman oldugunu bildirdi bir organizasyon içinde her çalisanin o nadiren is günü sirasinda kaçan hangi özel bir çalisma istasyonu vardi. Bu artik bir durumdur. Kablosuz teknolojisi ve esnek çalisma programlari yararlanarak insanlar giderek artan sayida, bugün ofisleri ancak sadece 10 yil önce var oldugunu benzemektedir.

Esneklik bu mobilya yansitilmasi gerektigini, modern isyerinde bu kadar büyük bir rol oynar, makale belirtti. Bir çözüm tasinabilir ve kolayca yeniden olabilir ögeleri satin almaktir. Mimari duvarlari hareketlilik bu anlamda olusturmaniza yardimci olabilir. Yapilan bir diger nokta ergonomi ayni zamanda insanlarin daha fazla sayida ihtiyaçlarina uygun olmalidir olmasiydi. Birden fazla kisi gün boyunca ayni sandalye kullanmak Örnegin, bu sandalye daha az manuel ayarlamalar talep etmeliyiz.
“Akilda söz konusu trendleri, pratik mobilya satin alma kararlari yapma, tesis yöneticileri maliyet ve güçlük tasarruf yardimci olabilir,” makale sonucuna variliyor.

Mark Bassil, es-kurucusu ve MAiSPACE Baskan Yardimcisi, bir Mt. Zeytin, NJ, modüler ofis mobilyalari sistemleri merkezli üretici, bu gözlemler bir kelime asagi haslanmis olabilir, bu kelime de olabilir “, diyor ‘verimlilik.’ Söz yok ki sik ofis ortamda, kalici veya geçici personel için olsun , moral, verimlilik ve destek ise alma ve istinat sürecine katkida, “diyor. “Sadece sirketler bütçe içinde çekici bir ortamda saglayabilir ölçüde verimlilik üzerinde büyük bir olumlu etkisi olabilir, dedi.

“Bu dramatik tasarim ve kolayca hareket agirlayacak sistemleri mobilya renk ve doku genis bir yelpazede sunmaya gelince Bugün MAiSPACE paketi açar, ekler ve degisiklikler (MACS) yani sira esnek personel çevre TFM maddede , “Bassil diyor. “Zincir stratejileri ve dagitim sistemleri tedarik state-of-the-art yaklasimlari ile birlikte Modern üretim ve montaj teknikleri,, aksi takdirde mütevazi bütçeler düsünülebilir ne ulasilabilecek güzellik, dayaniklilik, islevsellik ve seçim koydu.”

Uygun fiyatli özellikleri ve çalisma alani gelistirmek seçeneklerden birkaç örnek vardir. Bu gizlilik ve ses yönetimi hava akisi ve yazi tahtalari röle bilgi için, uyan ahsap tahil bitirir çalisma yüzeyleri ve parçalari, boyali, kumas, ahsap kaplama ve paslanmaz çelik karo ve sandviç cam paneller gelistirmek için delikli çelik paneller içerir. Bassil isaret “Biz de yerine fiberglas bizim tackable ve akustik fayans, sonrasi tüketici PET kullanimi,% 100 geri dönüstürülmüs plastik sise olusan bir malzeme ile ‘yesil olacak’ vardir”. “Bunlar çok renk ve dokular çesitli sunulmaktadir.”
Diger örnekler bir “hoteling” çevre, kisisel hareketli veya kalici depolama kuleleri, ayarlanabilir panel monte görev isiklar, kagit yönetimi bölümleri ve ergonomik olarak tasarlanmis sandalyeler ve diger is istasyonlari veya toplanti alanlara tasinabilir yastik üstleri ve tablolar ile mobil kaideleri dahil is istasyonu yüzeyler artirmak veya asagi.
Bassil devletler “Modern üretim teknikleri mütevazi bütçeleri, ulasilabilecek ince ahsap kaplama koydu”. “Membran teknolojisi Termo olusan, örnegin, zarif tek parça egrisel masa ve kusursuz bir tasarim is istasyonu üstleri ve kenarlari üretir. Ergonomik olarak tasarlanmis çaglayan kenarinda yorgunluk azaltirken konfor saglamak için kullanicinin önkol eslesir. ”

Bunlarin hepsi, Bassil Istem sistemleri, mobilya artan verimlilik için niceliksel olarak madde karisimi bir parçasidir.

sahipligini alarak

“Sirketler bugün geçmiste mali engelleyici bir sey arz yoluyla çalisanlar arasinda mülkiyet gurur asilamak için çok büyük bir firsat var,” Bassil diyor. “Bu çalisanlarin ofis ve is istasyonlari tasarimi bir rol veriyor. Örnegin, yeni bir ofis düzeni planlama yaparken, bir müsteri her çalisanin onlar paneli doku ve MAiSPACE tarafindan sunulan renk seçenekleri arasinda kendi çalisma alanlari ‘özellestirme’ üzerinde tüketmek olabilir ‘kredi’ bir dizi verdi “diye açikliyor”. Bu gibi programlar çalisanin kendi ofisinde sahiplenme duygusu verir. Bu sorgulamadan, fotograf, bitki ve diger kisisel esyalari ilavesi ile daha da arttirilmistir verimliligi artirici adim artirilmasi bir moral oldugunu. ”

Mülkiyet bir baska yaklasim personel genel ofis tasariminda söz sahibi izin veriyor. Bu arada firmanin tesis yöneticisi ile, birkaç saticilarinin teklifleri degerlendirir, bir temsilci komite olusturarak gerçeklestirilebilir. “Bu durumda,” Bassil MAiSPACE tasarim kazandi “diyor. Ama daha da önemlisi, sirket personeli karar söz vardi ve böylece mülkiyet sürebilir. “