alisveris ne arar

Alisveris bir hali yikama makinesi veya elektrik süpürgesi satin alirken neye önem verirsiniz?

Bu Ingiltere’de bir Floorcare aletleri markasi sayisi Vax Ltd oldugunu ögrenmek için bazi bir sürpriz olarak gelebilir

Vax piyasa daha iyi performans ve 2008 yili Agustos ayinda daha Floorcare temizlik aletleri satilan ve çeyrek Haziran-Agustos 2008 baska Floorcare marka daha. Aslinda Vax son bes yilda en hizli büyüyen Ingiliz Floorcare marka olmustur.

Peki tüketiciler ile Vax makineleri bu kadar popüler yapan nedir?

Bu sorunun cevabi deger için para olmasi gerekir. Vax büyük bir müsteri hizmeti ile birlikte bu elektrikli süpürge ’emme kaybi’ olarak teknoloji, kesim saglar … tüm son derece rekabetçi fiyatlarla. Tüketicilerin yasam artan maliyetlerinden tutam duygu bu bir anda özellikle önemlidir.

Tek kullanimlik beyaz esya günleri sona erdi – kredi krizi birçok tüketici bu günlerde son, çok onlarin dedesi gibi yaptim garanti edecek bir kaliteli bir ürün arayin. Birçogumuz yillar ve yillar için ayni elektrik süpürgesi sahibi büyükanne vardi – düzenli olarak servise ve iyi sonra baktim … ve depolama katki vermedi.

6 yillik garanti ile, Vax Mach elektrikli süpürge ’emme kaybi’ daha az depolama, daha az plastik ve daha az ambalaj, yani uzun ömürlü insa edilir. Ve ömür boyu yikanabilir filtreler ile torbasiz tasarim hiçbir yerine ya satin almak anlamina gelir. Eger bir sorununuz var ise 0870 606 1248 tarihinde Ingiltere merkezli bir Vax Yardim Hatti telefon ve Vax HQ merkezli bir müsteri hizmetleri danismani araciligiyla alabilirsiniz. Aramalarin% 80 civarinda telefonda çözüldükçe, tüm her makinenin karbon ayak izini azaltmaya yardimci olur müsteri için daha az kesinti ve daha az nakliye maliyeti, var. Ve düzenli vakumlama ile, düzgün bir sekilde hali bakimi ve yikama, de onlarin ömrünü uzatmak yardimci olur.