e-ticaret ve-nedeni-

Geçen gece, ben bir 1978 orijinal Superman filmi yeniden izledim. O ben zaman önemli miktarda Superman dünya gezegeninde sona erdi gösteren geçti fark ettim. Biz Kripton, bu gezegenin etkileyen artan azap üzerine anne gördüm, ve neden ailesi bir bakla onu yer ve toprak onu göndermek için karar aldi. Biz babasi Jor-El farkli gravite ve Dünya’nin az gelismis yasam formlari kendi çocuk olumlu bir avantaj nasil açiklayan, karisina bu rasyonalize gördüm.

Bu ne yapmak hizmet mi?

Bu rasyonalize Superman’in süper kahraman güçleri. Onun moleküler yapisi, vb farkliydi çünkü o farkli bir yerçekimi ile bir gezegenden oldugunu çünkü uçmak mümkün olacaktir, o süper ve superstrong olacaktir

Temelde bir nedeni verdi.

Ancak çok nedenleri, süphesiz onlar filmi daha inandirici hale getirmek için hizmet edildi alindi. Superman insanüstü güçlere sahip neden açiklar. Ve pek çok diger süper kahraman filmleri yapmak – Hulk, Örümcek Adam vs, tüm aksi takdirde yok olacagini inandiriciligi göre artan derece ekleyerek, süper kahraman yetkileri uzak açiklar.

Neden pazarlama içine Nedenleri dahil eger, hiç süphesiz satis artacak Bütün bunlar göstermektedir.

Peki sizin için bu isi yapabilir?

Özel teklifler

Bunun yerine sadece körü körüne ürünlerde özel teklifler koyarak onlar teklif neden, açiklamak. Belki de üretici iptal düzen vardi, ve size müsterilerinize aktarabilir inanilmaz bir anlasma teklif etti. Belki de yillik stok sayimi sonucunda, size envanteri azaltmak gerekir, ve bu yüzden saçma bir düsük fiyata aletler kapali satiyoruz.

Sinirli sayida

Neden bir ürün sinirli sayida oldugu gibi bir hikaye anlat. Belki de bir üretim tasmasi son hisse senedi, ya da baska seyler arkasinda “kayip” var da depolarda biri oldu “unutulmus” hisse senedi oldu. Sattiginiz ürün türüne bir sinirli sayida doga degilse, belirli bir özel bir fiyat sadece sinirli bir süre için neden hakli çikarmak için bu çimdik.

Eger en iyi seçimdir Neden

Belki size sanayi disari içinde bilmek saglayan kendi alaninda 20 yili askin deneyime sahip. Ya da en iyi firsatlar elde ve müsterilerinize bu geçmesine izin verir bilgiye içinde özellikle var. Bir düsünün – her zaman sizden satin almak için en iyi kisi neden hakli çikarmak için bir “açi” bulabilirsiniz.

müsteri referans

Bir bakima bu kimse sizden satin almaliyim “nedenleri” dir. Onlar da bilgi ürün pazarlama kullanilan ragmen, fiziksel ürünleri satarken altinda kullanilmaktadir. Hizmet kalitenizi vurgulamak müsterilerinize, hizli servis, yardimseverlik veya ucuz fiyatlarla referanslari toplamak için bir çaba.

Insanlar neden bir sebep göster. Bunun disinda bir hikaye yapmak. Hepimiz her zaman kadar “Satis” pankartlarla magazalari görmek, ancak satis tehcir ya da kapatilmasi nedeniyle derken, biz, ekstra özel bir görünüm degil almak? “Neden Nedeni” satis bir destek vermek için güvenilirlik o küçük ekstra bit ekleyebilirsiniz güçlü bir tekniktir.