evlilik bir dis kaynak partnerthink seçimi

Sona erdi çesitli iliskiler, “dogru adam” bulma yil 2 ay önce geçti ve son olarak evlendim. Birkaç gün önce, ben uyku üzereydi, ben asagi yerlesmeden önce benim geçmis anlatmis ve komik sey fark var ne burada, oldu … Hayatta esiniz seçimi sadece bir ortak dis kaynak seçimi gibi.

Kim için kabul bir ortak:

Dis kaynak kuruluslarin birçok türü vardir. Bu ortak dis kaynak o ana, yetiskin siteleri ya da baskalarinin olsun, senin gibi is doga ile projeleri kabul ettiginden emin olmak gerekir.

Bu bir ortak büyük bir karar vermede size danismak olacaktir:

Tabii ki, bir ortak olarak, iliskinin her bölümünde basvurulan olmak istiyorum. Önemli kararlar iyi bir iliski elde edebilmek için birbirleri ile tartisilmalidir. Ama fikir ve algilari bir sonraki özellik bize getirecek her iki taraf hususlar dikkate alinmalidir.

: Iliski için yeni bir sey getirecek bir ortak

Kenara maliyet azaltarak, yenilik muhtemelen dis kaynak kullanimi için temel sebebi. Esiniz BT ile ilgili olarak isinizi gelistirmek için yeni kavramlar ya da yeni fikirler tanitmak gerekir.

Sizin aile ile uyumlu olabilir bir ortak:

Bir organizasyon olarak, genis aile mevcut teknolojidir. Esinizin Yukaridaki teknolojisi ile birlikte var gerekir. Evlilik ile ayni, esinizin akrabalari ile karistirmak ve jive gerekir.

De diger insanlari tedavi bir ortak:

Motivasyon hala üretken çalisanlar için önemli oldugunu unutmayin. Eger onlar da çalisanlari olarak ele alinmasi gerektigini düsünmek zorunda çünkü esiniz de onun isçi kollari olmadigini bilmeniz gerekir. Onlar sonunda organizasyon yansitacak çünkü kendi alaninda büyümek zorunda onlar sizin için isleri yapacaktir.

Her detay sizi dinler bir ortak ki:

Bu esiniz size söylemek her ayrintiyi yakalar önemlidir. Bu ayrintilari ne istediginizi ve ne düsünüyorum proje gelistirmek olacagini unutmayin.

Güvenebileceginiz bir ortak:

Eger iliskide soruna neden herhangi bir olusma sorunsuz tutmak için ortak güven gerekir. Sen aldatilmak istemiyorum para-bilge ya da düsük kaliteli hizmet ile hayal kirikligina olsun. Bu esinizin sürenin dolmasina mümkün olacak düsünme uyku uzun zaman verir, çünkü dis kaynak. Sizin her zaman esiniz yalniz birakilamaz ve her zaman bakti gerektigini düsünerek eger bir iliskide kalamam.

Herhangi bir iliskide, bir iki yönlü bir yol olmasi gerektigini unutmayin. Her iki taraftan isbirligi ihtiyaç vardir. Ve kararli olmanin açik bir iletisim hatti olmalidir. Bu bir ortak dis kaynak seçme ve hayatta bir partner seçimi için de geçerli.