Hiçbir trafik olan bir site satmak için 4 teknikleri

Daha fazla internet kullanicilari pasif gelir elde etmek için çevrimiçi geliyor gibi, onlari da komisyon, kullanici tiklama ve sayfa gösterimi ile gelir pasif akisi olusturmak için yardimci olabilir web sitelerine bakmaya baslar. Internet Girisimciler simdi insa etmek veya satin potansiyel siteleri ve güzel bir kar için alicilara onlari çevirmek basliyor.

Trafik bir web sitesi satin alirken çogu insan düsünen anahtar alan olmasina ragmen, diger kriterler uzun vadede çalistirin ve karli kalmak için site için de önemlidir. Bu makalede, çok trafik akisi yoksa sitenizi satmak için yardimci olacaktir.

Ilk teknik bu mülkiyet transferi sonrasi site korumak ve çalistirmak için ne kadar kolay oldugunu anlatmak. Ideal bir site otomatik ve benzersiz ve taze içerik kullanarak içerigini güncellemek mümkün olacaktir. Bazi Webmaster RSS dinamik arama motoru indeksi sitelerinde olacak çok daha sik taze içerik ile kendi sitelerine yüklemek için beslemeleri kullanin. Çogu alici onlari içerik yazmak ve korumak için gerektirmeyen bir site satin almak için çok mutlu olacaktir. Bu arama motoru siralamasinda iyi sonuçlar vermez olarak% 100 RSS beslemeleri içeren bir site degil son derece tavsiye edilir.

Baska yararli teknik sitenizin kazanç yeteneklerine vurgulamaktir. Tüm web sitesi alicilar gelir pasif akisi üretmek için kolay bir yol ariyoruz. Örnegin, normalde sitemde Google Adsense, ClickBank ve Amazon ürün incelemesi dahil ve yeni sahibi kolayca sirasiyla bagli kimligi degistirebilirsiniz emin olun. Bu en alicilar için ödeme umursamiyorum çok etkili bir yöntemdir.

Üçüncü bir teknik transfer kolayligidir. Çogu web sitesi alici teknik egitim degildir ve bu nedenle, hatta bir web sunucusu üzerinde bir veritabani yükleme bilmiyor olabilir. Bir veritabani gerektirmez ve gelecekte de bu siteler satmak olabilir alici takdir bir site satmak için her zaman kolaydir. Satiyoruz site veritabani islemleri içeriyorsa, her seyi sorunsuz bir sekilde emin olmak için anlasma sonrasi destek gerekebilir.

Son teknik sitenizin anlasma sonra layik kaniti olacak bu alicilar saglayacaktir. Bu size satiyoruz sitelerin Ayni modelle yapilan bir ya da iki kar üreten siteler olmasi gerekir. Yeni siteler satarken, artik eski sitelerden pasif gelir getirici oldugu örnekler alinti ve gerektiginde kanit gösterir.

Size mükemmel satis Saha ile birlestirebilirsiniz özellikle Yukaridaki teknikler son derece güçlüdür.