kendiniz tanitimi ile dolar yapmak nasil

Bunu talep çünkü Ipuçlari Online Kar Ders aliyorsunuz. Eger fikrini degistirdi ve artik online karlarini artirmak isteyen varsa, bu e-postanin altindaki kaldir baglantisini tiklayin. Ipuçlari ayni anda online is daha karli ve ceplerinde seyler nakit yapmak için tasarlanmistir. Sadece ipuçlari ve Online Kar Kursu teknikleri takip ve satis dramatik bir artis göreceksiniz.

Eger sorun ürün veya hizmet satan yasiyorsunuz? Eger dünyanin kaotik devlet gibi hissediyor musun basarili engeller? Eger en maliyet etkin sekilde satis artirabilir nasil merak ediyorsunuz? Eger rekabet boyun asagi nefes aliyor gibi hissediyor musunuz?

Benim müsteri çogu ayni sekilde hissediyorum. Onlar islerini güzel bir yasam saglamak için, basarili olmak istiyorum, ama bunalmis, belirsiz ve hatta umutsuz hissediyorum. Onlar çok fazla rekabet var hissediyorum. Onlar pazarlama onlar satiyoruz ne harcamak için bugün para yapmak hissediyorum.

Bence Ve bu yüzden uzun unutulmus “çilgin” mail-order peygamberin tuhaf hikayesi ortaya çikarmak için bu zamani.

1930’larin Büyük Buhran sirasinda ortalama kisi kendileri ya da aile, posta yoluyla siparis defterleri için tek basina yeterli ekstra nakit izin beslemek için yeterli para yoktu. Ama bu yalin yillarda bir adam posta ile tamamen kitap ve ders satan bir servet yapti. Onun adi Frank B. Robinson oldu. O “Psychiana,” dünyanin en büyük sekizinci din ve dünyanin en büyük posta-siparis din kurdu.

Bugün önce onu ya da onun hareketinin hiç duymamis olabilir. Ama 1930 ve 40’li sirasinda, Robinson adi dünya çapinda seyahat. Milyonlarca insan, kitaplarini okumak onun dersleri okudu ve onun yöntemleri uygulanmaktadir. Robinson kadar agir reklami çünkü basin onun pozitif düsünce olarak adlandirilan, yeni bir din, bir “medya is” düsündüm.

1928 yilinda Robinson baslik ile basladi onun yeni bir felsefe için bir reklam yazdi, “Ben ALLAH ILE KONUSTU.” Spokane bir reklam ajansi, Washington reklam is asla söyledi. Ama Frank onun mesaji inanan ve onun önsezi güvenilir. O, o ancak biliyordu insanlardan 2.500 $ ödünç onun dersleri baski üzerine çogunu, ve onun reklam yerlestirmek $ 400 yatirim “Psikoloji Dergisi.”

O reklam 5.300 tepkiler çekti. Robinson birçok dergilerde kostu ve her zaman% 3 ile% 21 yanit çekti. Bir yil içinde çok geçmeden Moskova, Idaho ofisinin posta bir milyon adet bir yil nakliye, onun kitap ve dersler için bir tam zamanli bir is yerine istekleri vardi. Bu küçük kasabada postane tüm posta islemek için daha büyük bir binaya tasimak zorunda kaldi.

Robinson’un ilanlari hepsi ayni zamanda, 140 gazete, 180 dergi ve 60 radyo istasyonu ortaya çikti. 1938 yilinda onun posta $ fatura 16.000 tutarinda ve baski fatura 40.000 $ vurdu. O, bir gün posta 60.000 adet alinan iki milyondan fazla kisiye ulasti, ve ilk reklam çalisan bir yil içinde 67 ülkede — tüm onun mesaj gönderdi.

“Reklam nerede oldugunu, kim için kamuoyunu egitmek oldugunu, ve size sunmak için ne hizmet,” Robinson yazdi. “Reklamini gereken tek adam veya kurulus sunmak için bir sey vardir biridir.”

Biz Frank B. Robinson ne ögrenebiliriz?

1. O ürün inaniyordu. Eger satmaya çalisan ne inanmiyorum, bu gösterir. Bu kötü hizmet, ya da baska sekillerde, kötü reklam, pazarlama baglilik sizin eksikligi gösterecegiz. Benim kitap, Basari Yedi Kayip Sirlari söz olarak, samimiyet basarinin “kayip sirlari” biridir. Robinson samimiyet vardi. Onun hareketi bir sürü para yaparken, Robinson maasini olarak sadece 9.000 $ bir yil kabul etti. Ona bir çatlak ya da bir kurtarici çagri olsun, onun ürün inaniyordu. O insanlarin istedigi bir sey oldugunu biliyordum. Aslinda, Robinson bir para iade garantisi ile dini dersler satti.

2. O acimasiz reklami. Eger var oldugunu insanlara anlatmak yoksa, bunu bilemezsiniz. O öldü çünkü bugün Robinson ya da hareketin farkinda degildir nedenidir. (1948 yilinda öldü). Hiç kimse onun mesaji reklam edilir. Halki egitmek için tutarli ve kalici reklam olmadan, dünyanin isinizin bilemezsiniz.

3. O onun sonuçlarini takip. Robinson manevi dünyada inanan, ama ayni zamanda o numaralari önemli dünya uçakta yasadi biliyordu. O çalisti bilmek onun reklamlardan yanitlari takip ve ne vermedi. Ulusal haftalik kagitlari 3% getirdi Örnegin, astroloji dergi onun Ilanlara% 18’lik yanit getirdi. Bilerek, Robinson daha iyi çekerek dergilerde büyük reklamlar daha fazla yatirim olabilir. O bölgede daha fazla reklam isinizi nereden geldigini ögrenin ve odaklanir.

4. O ürünler olusturmak için devam etti. Insanlar onun mal tadi kez Robinson biliyordu, daha fazla isterim. O, kisa ömrü boyunca 28 kitap yazdi. Bu, onun yazisma kurslari ile birlikte, ona derin bir ürün verdi. Geçerli memnun müsteri her zaman altin madeni olacaktir. Onlari satin almak için daha olusturun.

5. O iyimser kaldi. Büyük Buhran yil sert gerçegi ragmen, ve yüzyillardir var olmustu dini kurumlardan rekabete ragmen, Robinson gelisti. O kimse veya sey onu durdurmak olabilir inanmiyordu. Eger bir iç mahkumiyet güçlü varsa, hiçbir sey sizi durdurmak CAN. Eger ayni sehirde benzer bir is ile rekabet oldugunu düsünüyorsaniz, bu Robinson Katolik Kilisesi, ABD hükümeti ve ünlü bakanlar ve onu kapatmaya çalisiyor politikacilar gibi imparatorluklarin olmasi için gibi olmali düsünün!

Eger Robinson veya düsünmek ne olursa olsun “Psychiana,” o onun is tanitimi için nasil biliyordu itiraf etmeliyim.

“Her seyden önce, saymak insan hayatini sonuçlari var,” onun 1.941 kitap, Frank B. Robinson Garip Özgeçmis yazdi. “Konusma ucuz.”

Isinizi artirmak için simdi ne yapacaksin? Unutmayin, konusma ucuz!

O bir reklam kaynagi olarak internet ile bugün hayatta olsaydi Frank olurdu ne kadar basarili düsünün!

Bugün, iyi bir ortaklik programi ile, herhangi bir ürün gelistirme masrafi yoktur, ama insanlar hala basarisiz. Neden? Onlar tanitimi için para küçük bir miktar harcama ve insanlarin ne yaptiklarini bildirin çünkü. Sonra kendi dudak yere asili, git ve sirketin basari onlarin eksikligi suçlarlar.

Bazi seyler degismez. Ayni ilkeler Frank günü oldugu gibi bugün geçerlidir. Eger para kazanmak istiyorsaniz, size tanitimi için var.

kayda deger quoteable ::

“Gerçekten dinliyor musun … ya da sadece konusmak için sizde bekliyorsunuz?” – R. Montgomery