küçük isletmeler için kredi karti islem elde etmek için yöntemler.

Eger online bir is var ise, sizin kart sahipleri bir kredi karti ile hizmet veya ürün için ödeme gücü veren pek çok avantaji vardir. Alicilar bu tesis için bir uzman firma sayisi ve kredi karti ile ödeme kendi alisverislerde kart sahipleri bazi koruma saglar çünkü degil mi zaman çok daha az güven olabilir. Kredi karti ile ödeme de anlik ve rahat olarak görülebilir, ve potansiyel müsterileri bu firsati disari ile baska bir yerde islerini almak için cazip olabilir. Bu faktörlerin her ikisi de kredi karti ödemeleri izin sirketler genellikle en iyi ciroya sahip ve en büyük kar görmek anlamina gelir.

Bu is için tüm gereksinimleri karsilayan iyi bir kredi karti islemci arayan zaman harcamak önemlidir. Iliskili ücreti islemciler arasinda büyük farkliliklar olabilir. Örnek olarak, bazi sirketler yapilan her kredi karti islemi sadece küçük bir kismini almak, ancak bunlar son derece sisirilmis kayit ücretleri sarj gibi, baska bir yerde kendi kar yapmak için görünebilir. Farkli islemciler ancak hizmet kullanan ayricalik için islem basina daha fazla ödeme yapacak bir katilmadan ücret ücret almiyoruz. Evden bir is faaliyet gösteren bir tek tüccar iseniz isiniz örnegin, çok küçük ise, onlar en az ay için aylik ücret sarj eger kredi karti islemci bulmak gerekir.

Daha kurulan isletmeler için, en iyi seçimdir bankaya uygulayarak kendi servis saglayici kurmaktir. Onlarin sartlari elde etmek için bunlari dogrudan konusmak gerekir bu yüzden ticari hesaplar için Ihtiyaçlari finans kurumu bankaya degisir. Düzenleme ücreti bir üçüncü sahis servis saglayici kullanmak olsaydi çok daha büyük, ancak islem maliyetleri çok düsüktür. Daha sonra, karli bir is var zaman uzun vadede para tasarrufu olabilir.

Üçüncü bir tüccar karar isiniz için hayati bir karardir. Eger özellikle 1 islemeden önce birkaç kredi karti islemci tarafindan saglanan paketleri degerlendirmek emin olun.