online vs çevrimdisi alisveris

Günümüzde, herkesin bildigi ve online alisveris hakkinda çok sey duyar. Ben gençlerin çogu orta-otuz adamlar online alisveris yasamis eminim. Bu, sizin maddeleri toplama, oturur web’de arama baslayarak kartinizi çikiyorum, siparis formlari giren ve teslimatlar için bekleyen çok kolaydir. Bu budur. Bir e-kitap veya yazilim satin alirsaniz daha da kolay olur. Sadece ödeme ve indirebilirsiniz. Saniye içinde, siparis bilgisayarinizin sabit disk sag önünüzde olacaktir. Simdi bakin, ne kadar kolaylik o anda mi? Sen dünyanin son 7-10 yildir nasil degistigini bakin. Yas orta-otuz yil içinde, özellikle bu degisiklikler, birisi, nedeniyle, günümüz dünyasinda kendini ayarlayamaz. Iste beni yanlis alamadim. Birçok insan hala, tabii ki, hala online alisveris üzerinde bazi avantaji var olan alisveris eski yolu, seviyorum. Açik bir avantaji ve fiziksel esyalarini seçer ve satin alir ve e-kitap veya yazilim disinda online alisveris, hatta birkaç hafta için birkaç gün için bir teslimat için beklemek zorunda ise, hemen ev almasidir.

Ancak, alisveris yapiyor çikiyor birçok zorluk sorunlari nedeniyle, birçok insan çevrimiçi daha fazla alisveris baslar. Bu çok iyi bir fikirdir. Ben tamamen katiliyorum. Daha önce de belirtildigi gibi online alisveris birkaç dezavantajlari vardir, bu offline alisveris üzerinde büyük avantajlari vardir.

Asagidaki listeler online ve offline alisveris avantajlari ve dezavantajlari gösterir.

online alisveris
avantajlari
1. Vs, bir park yeri, seyahat bulmak için zaman harcamak zorunda degilsiniz,
2. , 7/24 (24 saat, haftada 7 gün) açin
3. Alisveris dikkatle mal satin alirsa, bazen bu, offline alisveris daha güvenlidir
4. , Daha fazla indirim alin
5. Hizli fiyat karsilastirma, vb

dezavantajlari
1. Gerçek mal göremiyorum,
2. , Bir teslimat için beklemek zorunda
3. Alisveris vb, yeterince dikkatli degil mümkünse, web sitesi sahibi tarafindan hile için

offline alisveris
avantajlari
1. Fiziksel, görmek ve kendiniz seçin
2. Fiziksel bir pazarlik yapmak mümkün,
3. Hemen mal ev almak mümkün, vb

dezavantajlari
1. Seyahat için çok zaman gevsek, bir park yeri, vb bulmak
2. , Tam çalisma saatleri var
3. Bazen mal vb, stokta

Zaten online ve offline alisveris hem de kisaca avantaj ve dezavantajlari gördük. Simdi hangi bir ile gitmek isteyip seçmek için bir seçimdir. Eger online bir denemek istiyorum, ve hala yeni iseniz neyse,, çevrimiçi hirsizlik önlemek için bazi taktik ögrenmek gerekir. Kendinizi korumak için nasil biliyorsaniz, online dünya sürece rakibin tahmin altinda degil gibi, çevrimdisi dünyada daha güvenli olabilir, çünkü çok korkutma.