Yüksek fiyat ofis mobilya sistemleri için yüksek kaliteli bir alternatif

Bize yüksek fiyatli ofis mobilya sistemleri için düsük maliyetli, yüksek kaliteli bir alternatif sunmak için bu yeterli degildi. Ayrica sizin gibi iliskimizi büyümeye saglayan bir hizmet programi yatirim. Bugün ihtiyaçlarinizi karsilamak olacak. Ve biz bunlari toplanti devam. “MAiSPACE anda bize ve bizim dagitim agi ayiran, içi destek hizmetleri ve özel profesyonellerinden olusan bir ekip bizim üstün seviyede oldugunu gurur duyuyoruz,” Mark Bassil, MAiSPACE kurucularindan diyor. “Eger büyük bir mobilya satin ya da yeni küresel mobilya standart arayan büyük bir sirket yapma küçük veya orta ölçekli sirket olsun, MAiSPACE hizmet hiçbiri ikinci.” Ülke çapinda bayi, ofis ve dagilimlari tesisleri hem kiyilarinda, ve müsterilere satin alma ücretsiz CAD hizmetleri bir ekip ile, MAiSPACE zaman ve bütçe üzerinde herhangi bir boyut proje teslim edememek tamamen emin hissediyor.

dizayn

MAiSPACE mevcut personel taleplerini karsilamak için degil, ayni zamanda önceden plan yardimci olmak için degil sadece, en iyi ve en uygun maliyetli düzen üretmek için tasarim ekibi içi bir profesyonel saglar. Bizim tasarimcilari tesis sorunlari anlamak ve en uygun ürün uygulamalari ve alan planlama düzenleri kullanir. Onlar ofis güzel ve islevsel hale getirecek bizim kumas ve parlatma için öneriler sunabilir. AutoCAD ve GIZA belirterek yaziliminin en son sürümünü kullanarak, bizim mobilya planlari neredeyse hata ücretsizdir. Bizim bilgisayar destekli tasarim programlari da dogru ayrintili özellikleri, ürün listeleri ve montaj çizimleri. Biz proje zaman dilimlerinde yerine getirilmesini saglamak ve hizli sürede tamamlanabilir ve degisiklikleri zamaninda kararlar için bir söz. Tüm bu hizmetler imzali bir satin alma siparisi veya siparis yerlestirme ile size ücretsizdir.

proje yönetimi

Müsterilerimize tedarik en önemli unsurlardan biri huzur oldugunu. Deneyim projeleri iyi lojistik yönetmek ve müsterileri çalisan kesinti ile ilgili yabanci maliyetleri ve riskleri azaltmaya yardimci olmak için koordineli bir ekip ile planlanan bize ögretti.

Bizim proje yöneticileri sürekli proje yönetim metodolojisi, mobilya proje detaylari yakalamak ve yönetmek için usul ve asamalari belgelenmis bir süreç gelistirmek için teçhizatlari yüzlerce deneyim geçerlidir. Her faz ürün düzgün, belirtilen siparis ve yüklü olmasini saglamak için dizayn edilmis entegre önlemleri içerir.

Bizim proje yöneticileri, alan ölçü planlari kontrol ürün özellikleri kontrol etmek ve, proje kararlari yerinde kritik yapmak için arka plan ile nitelikli. Onlar tasarim, esnaf, montajcilar ve müsteri ile bir yükleme tüm asamalari zamanlama için temas noktasidir. Müsteriler bilgili ve deneyimli personel tamamlanmasi ile proje nezaret emin olabilirsiniz.

Kurulum:

Herhangi bir projenin en sevindirici bölümü kurulum, tüm iyi ortaya koydu zaman aslinda hayata planliyor. Biz tamamen koordine teslimat ve yükleme islemi uygulanmasi. Ürün, alinan uncrated ve zarar ve gecikmeler azaltilmasi, sitenize teslim edilmeden önce kontrol edilir. Ürün sertifikali kurulum yöneticileri ve deneyimli is ekibi, yeni alan veya mevcut tesisin yeniden içine yumusak bir geçis saglamak. Ekibimiz bir profesyonel, saygili tavir ile zamaninda ve bütçe sunar.

Bizim kurulum avantajlari sunlardir:

* Proje denetler programlari ve bünyesinde, deneyimli kurulum yöneticisi.
* Fabrika sertifikali ve egitimli montajcilar
* Birligi ya da en rekabetçi sanayi fiyatlara olmayan sendika emek
Gün üretim strateji ve yorumlayan * Günlük proje toplantilari
Punchlist ögeleri ve sorumluluklarin * Konsolidasyon.
* Çevre dogru çöp çikarma ve geri dönüsüm programi

yan hizmetler

Ayrica, Maispace her zaman profesyonel ve duyarli içi müsteri hizmetleri birinci sinif vardir. Biz de hareket Yönetimi, Stok Degerlendirme, Depolama ve Depolama ve Mobilya Temizleme ve Bertaraf gibi hizmetler için saygin yerel müteahhitler bulmak için kaynaklarin bizim ülke çapinda ag erisebilir. Biz bir sonraki proje kolay ve zahmetsiz yapmak istiyorum.

Baslamak için 866.505.9177 bizi arayin lütfen.

MAiSPACE – Sistem

1993 yilinda basindan itibaren, bu ürün sözlesme mobilya endüstrisinde sok dalgalari gönderdi. MAiSPACE çok yönlü, sik ve uygun fiyatli yenilikçi, ustalikla hazirlanmis destackable / istiflenebilir panel sistemidir. Modüler yetenekleri kapali gibi çok sayida esnek özellikleri dahil ederek, lay-in kablolama, bölgesel dagitim, thermofoil ergonomik tezgahlar ve 15 degistirilebilir kiremit seçenekleri, MAiSPACE kolayca herhangi bir düzeyde, herhangi bir çalisan için gereksinimleri sinirsiz barindirir ve bir kalp atisi degistirebilirsiniz. Patentli, devrilen ve hazir monte 31/2 “kalin çerçeve içine ve kurulum maliyetlerini azaltarak bina boyunca elemanlari hareket kolaylastirmak için kendi kendine hizalama baglanti ile donatilmistir. Onun 4 devre, fisli 8 telli güç sistemi ve kablolama oyun . büyük üreticiler% 50 daha az – kolay ve ödenebilir en zorlu kullaniciya teknolojiyi getiriyor Oldukça basit, bir fiyat noktasinda% 30 bu özellikleri ile baska bir ürün yoktur.

MORSPACE: para için en iyi degeri

Diger kalite mobilya sistemleri çok mal neden küçük ve orta ölçekli sirketler üzerinde yogunlasirken, MAiSPACE kuruculari merak etti. Neden bütçe karsilamak için kurban özellikleri ve kalitesi? Onlarin cevap MORSPACE, daha fazla esneklik ve monolitik bir sistem daha fazla kapasiteye sahip ama daha düsük bir fiyata tasarlanmis bir sistem oldu. Degistirilebilir fayans, istifleme çerçeveler, kablo yollari ve çoklu dosyalama ve depolama seçenekleri insa ile, MORSPACE off-modüler özellikleri dahil olmak üzere prim modüler ofis sistemleri, tüm özellikleri sunuyor ama bile dar bütçeleri içinde kalan bir fiyata … garanti.

MAiOFFICE: Ücretsiz ayakta ahsap mobilyalar

MAiSPACE sadece bir güzel tasarlanmis, serbest duran ahsap mobilya çizgi, MAiOFFICE tanitti. Bu ürün grubu tam MAiSPACE sistemi ile entegre modüler, unhanded eserleri bulunmaktadir.

Sanat termo-sekillendirme üretim sürecinin bir devlet kullanarak, MAiOFFICE bir hafifçe yariçapi, ince profil kenar sahiptir. Bir poli-akrilik 5 Adim UV bitirme sürecinde gün isigi maruz kalma kaybolmayacak kaplamalar üretir. Leke ve solvent dayanikli olurken süreci, çevre dostudur. “Bu sadece mevcut en dayanikli ve sik bitirmek oldugunu,” MAiSPACE kurucularindan Mark Bassil söyledi.

MAiOFFICE Cherry bes tasarimci bitirir, Maun, Anigre, Akçaagaç ve Koyu Ceviz standart geliyor. Zarif tasarimi ile birlestiginde dogal çatlak kesilmis, kitap uyumlu kaplamalar, gerçekten üstün bir ürün yaratmak. MAiOFFICE durumda mal hem de en kaliteli insaat sunuyoruz. Özellikleri sunlardir: soguk haddelenmis çelik üsleri, tam uzatma slaytlar tasiyan 5 tarafli çekmece insaat, degistirilebilir kilit sistemi ve top.

MAiCHAIR: Fiyatlari inanamayacaksiniz!

MAiCHAIR piyasadaki en uygun fiyatli, tam fonksiyonel ergonomik oturma çizgi bugün. Kurucularindan Mark Bassil göre, “MAiCHAIR tüm konfor, stil ve uyum süreci genellikle çok daha pahali sandalye için ayrilmis özellikleri içerir.”

Bir rahatlik açisindan, MAiCHAIR esnek sirt omurga uygun ve bel bölgesinde kritik destek saglar. Konturlu koltuk minderi ve selale kenarinda kan akisini arttirir ve syncro-tilt mekanizmasi hareket bir dizi ile dogru durus korumaya yardimci olur.

MAiCHAIR en ayarlanabilir özellikleri 5 pozisyon kafalik, bir mühendislik, esnek plastik sirt, ayarlanabilir kollari, hafif bir bes yildizli tabani içerir. Sanat syncro-tilt durumu ayarlanabilir gerilim direnci, pnömatik koltuk yükseklik ayari ve mekanizmasi ayarlamak için kolay bir çoklu pozisyon tilt-kilidi kontrol saglar.

Bu dinamik, maliyet etkin sandalye özgü, koltuk ve sirt minderleri aletsiz hizli ve kolay kaldirma, reupholstery ve / veya degistirme için izin özel baglanti elemanlari ile tasarlanmis olmasidir. Bir yönetici modeli, yönetim modeli ve inanilmaz bir 150 $ baslayan yan sandalye, MAiSPACE çok rekabetçi orta fiyatli sözlesme oturma pazarinda büyük oyuncu olmak için bir noktadadir.

Özel tasarlanmis bir görünüm için özel ahsap

MAiSPACE simdi yüksek estetik ve bütçe fiyat noktasi ile orta pazar müsterileri için özel ahsap mobilya üretiyor. Her parça, müsterinin tam özelliklerine tasarlanmis ve sofistike ve lüks hem de elde etmek için ahsap, mermer ve cam kullanir edilir. “Dikkat çekici Neler Var,” MAiSPACE kurucularindan, Mark Bassil, “biz en güzel bitirir,, one-of-a-tür parçalari olaganüstü teslim ve hala gerçekçi ve uygun fiyat noktasinda koruyabilirsiniz” diyor.

Anahtar bir sanat termo-sekillendirme üretim sürecinin devlet, 3D modelleme ve CAD / CAM hizmetlerini kullanarak bulunmaktadir. Bir poli-akrilik 5 Adim UV bitirme sürecinde gün isigi maruz kalma kaybolmayacak kaplamalar üretir. Leke ve solvent dayanikli olurken süreci, çevre dostudur. “Bu sadece mevcut en dayanikli ve sik bitirmek oldugunu,” MAiSPACE kurucularindan Mark Bassil söyledi.

Bu resepsiyon masasi ve konferans salonu tablolar gibi özel mobilya,, Cherry bes tasarimci bitirir, Maun, Anigre, Akçaagaç ve Koyu Ceviz standart geliyor. Zarif tasarimi ile birlestiginde dogal çatlak kesilmis, kitap uyumlu kaplamalar, gerçekten üstün bir ürün yaratmak. “Estetik artirmak için, biz herhangi bir ortamda veya istenilen göz tamamlamak için mermer ve cam eklemek için yetenegi var,” Bassil diyor.