Yüksek riskli tüccar hesabi – yollardan is bir yararlanabilir

Yüksek riskli tüccar hesabi ideal bir çözümdür online kumar, yetiskin hizmetleri, eczacilik ürünleri, seyahat hizmetleri, spor bahis, çevrimiçi sigara veya tütün sirketleri ya da yüksek ciro veya dolandiricilik riski içeren is herhangi bir tür is firsatlari ise . Isinizi yüksek riskli olarak kabul edilmez oldugunu düsünüyorsaniz standart bir E-Ticaret tüccar hesabi gerekir veya bir offshore tüccar hesabi basvurusu dikkate alinacaktir. Bir kez elde, bir Yüksek Riskli Merchant Account verdiginiz yüksek risk hizmetleri için internet üzerinden kredi karti islem saglar.

Yüksek riskli tüccar hesabi oranlari ve ücretleri

Bir yüksek riskli tüccar hesabi için çevresinde alisveris yaparken standart bir tüccar hesabi genellikle ya da çok küçük bir kurulum ücreti gerektirir zaman bir kurulum ücreti ödemek zorunda olacak sasirmayin. Tüccar hesabi saglayici hesabinizla risk ve yüksek risk tüccar hesabi elde etmek o kadar kolay degil olmasidir. Ayrica islem olacak kredi kartlari için nispeten yüksek oranlarda ödeme olacak.

yüksek riskli tüccar hesaplari ile zorluk sorunlari

Bir yüksek riskli tüccar hesabi için basvuran çalisti ve herhangi bir nedenden dolayi reddedildi olsaydi üçüncü bir kredi karti islemci temas düsünün. Bazi tüccar hesabi saglayicilari sadece onlar is kolunuz tahmin tahmin Geri ödeme riskini almayacagiz. Isinizi yüksek riskli olarak kabul edilir ise sadece uygun arastirma yapilmasi gereken bir tüccar hesabi alamiyorum düsünmeyin.

Daha fazla ilgili bilgi için tüccar hesabi saglayici bilgi sayfasini ziyaret edin.