Bir e-ticaret web sitesi ve özellikleri bina

E-Ticaret bir kasirga gibi Internet vurdu, yeni online sirketlerin binlerce her yil dünya çapinda açiyoruz ve bu is havai fisek kârlarini görüyoruz! Büyük ölçüde basarili ve internette yararlaniyor isletmeler müsterileri için sinirsiz ödeme seçenekleri sunmak olanlardir.

Onlar güvenilir Service Merchant Hesabi elde edemiyor Ancak, özellikle birçok isletme, uluslararasi olanlar büyüme için bu firsati karsilasmayan. Son derece tasarlanmis, kullanici dostu bir e-ticaret web sitesi ile birlikte, isiniz için bir Merchant Account alma yerel pazarda rakiplerinizden bagimsizlik anlamina gelebilir.
, Küresel pazara ulasmak için Is maruz kalma artirmak ve yeni müsteriler kazanmak, profesyonel e-ticaret paketleri kullanmak için önemlidir. , Benzersiz profesyonel ve uygun maliyetli e-Ticaret Çözümleri ve Online Ödeme Çözümleri, basari neredeyse saglanmaktadir.

E-ticaret çözümü içerir:

Iliskili logolar, görüntüler, dügmeler, vb • Ana Sayfa Tasarimi
• ürün veritabani
• Sezgisel Alisveris Sepeti tasarim
Sepete Arayüzü tasarimi ile • Komple Online Ödeme Sistem Entegrasyonu
• siparis takibi
• Arama / Gelismis Arama
Vergi oranlari • Yapilandirma, nakliye oranlari, vb
• Zorlayici web sitesi tasarimi
• Arama motoru uyumlulugu

Seçebileceginiz Bazi Ek Özellikler:

• Tam yapilandirma, tasarim ve alisveris sepeti yetenekleri kurulum
• On-line siparis formlari (istenirse alisveris sepeti ve bilgi formu,)
Sitenizdeki için • Arama motoru Sadece
Baglantilari ile • Indirilebilir Ürün Katalogu
• Kisisellestirilmis baglanti dügmeleri (grafik veya animasyon); sinirsiz baglantilar, baglanti sayfasi (istenirse)
Meta etiketleri ve site açiklamalari da dahil olmak üzere • Tam arama motoru optimizasyonu,
En iyi arama motorlari, dizinler, vb • Gönderme

Birkaç özellikleri hakkinda ayrintili bilgi: E-ticaret

Piyasada en gelismis özellikleri.
• Tamamen güvenli çözüm.
• UPS entegrasyon.
• Sinirsiz ürün kategorileri ve alt kategorileri.
• Gelismis ürün arama parametreleri.
• Detayli ürün sayfalari.
• Alisveris Sepeti tesisi
• Yeni firlatma ürün listeleme
• Ürün derecelendirme
• Banner tesisi
Nakliye hizmetleri yönetmek için • Tesis
• Gelismis bir posta sistemi.
• seo optimize (google analytics, fiziksel sayfa, kullanici tanimli meta etiketleri)
• Site tüm büyük tarayicilar ile uyumludur.

gelismis, özellestirilebilir e-ticaret arama programi
Alisveris yapanlar basit bir metin veya ürün kategorisi arama yapmak veya anahtar kelime, üretici, satici, fiyat araligi ve / veya satis ögeleri gelismis arama yapabilirsiniz. Bakin
önde gelen tasiyicilari gerçek zamanli nakliye fiyatlari
Gerekirse dogru, dogrudan UPS, FedEx ve USPS orani sunucularindan gerçek zamanli nakliye masraflari için entegre destegi ile nakliye ücretleri yönetmek.

gelismis e-ticaret promosyon posta programi
Tarih araligi veya ürün alimlari ile müsterilerine hedeflenen promosyon e-posta gönder. Ziyaretci online abonelik tercihlerini yönetebilirsiniz.
satis ve diger raporlar
Satis raporlama araçlari kullanarak satis etkinligini izlemek. Gerekirse, satis özeti, satis detay ve ürün satis raporlari ve grafikler olusturmak. Diger raporlar çok müsteri ihtiyaçlarina göre olusturulabilir.
temel – toplanan fonlar nasil

E-ticaret sadece alisveris online uygulama anlamina gelir. Site sahibinin bakis açisindan, kendi Web sitesinde satis islemleri fon toplama ve bankaya para yatirma gerektirir. Para toplamak için, bir tüccar hesabi ve bir ödeme ag geçidi (asagida ele) olmasi gerekir. Temel olarak, bir kisi bir web sitesinde kredi karti numarasi girdiginde, kart numarasi ve alici bilgileri bir ödeme ag geçidi gönderilir. Bu güvenli bir sekilde yapilir. Ödeme ag geçidi fonlarin durumu gibi islemleri kabul için belirlenen diger kriterler kontrol etmek için bir ödeme islemci ile arayüz olacaktir. Para varsa, ödeme islemci sonra para keseriz. Ödeme ag geçidi sonra tüccar alisveris sepeti sistemi aliciya bir “Tesekkür” mesaji göstererek cevap verecektir bu noktada, tüccar için basarili bir islem geri bildirir. Islem yerlesmis kadar fonlari para banka hesabiniza toplanarak yatirilir anlamina gelir, oturur. Bir islem yerlesmis kadar, islem banka hesabiniza göndermek olmaz ve ilgili banka alicinin kredi karti hesabina sonrasi olmayacaktir.

ticari hesaplar

Bir tüccar hesabi çevrimiçi perakendeciler için özel hesap özel bir türüdür. Onlar kredi kartlari, ya da elinde kisinin kredi karti yok islemler kullanarak olmayan POS (satis noktasi) islemleri saglamak için tasarlanmistir. Diger bir deyisle, bir kart swiper yok. Bir tüccar hesabi bir banka hesabi ile ayni degildir. Bu gibi davranan bir go-arasinda ödeme ag geçidi ve banka hesap arasinda, daha sonra banka yatirilir kredi kartlarindan para kabul.

Bir tüccar hesabi ve veren banka arasinda güvene dayali bir iliskidir. Banka, alicinin hesabi ve mevduat hesabiniza para alir. Bir ödeme islemci fonlarin durumunu kontrol etmek için kontrol ve kredi karti hesabindan borçlandirmaya ilgilenir. Ticari hesap veren banka Eger alici satin aldiginiz ürün veya hizmet sunarak, islemin bitis yerine getirecegini güvenmektir. Bu olusmaz durumda, alici islem anlasmazlik olabilir. Daha sonra alicinin karti (ters ibraz) için para dönmek zorundadir, çünkü bu satirda veren banka koyar. Bu nedenle, tüccar saglayicilari bir tüccar kendi adi altinda kredi karti almak için izin bir risk aliyor.

Eger kredi kontrol etmek uyguladiginizda ticari hesap veren kurulus hesabina aracilik yapacagiz. Çok fazla ödeme öyküsü varsa, reddedilebilir. Aslinda, çok fazla ödeme Sonlandirildi Satici Dosya (ayrica Maçin Dosya adi) kondugunu bir tüccar gibi, sen neden olabilir. Bu etkili bir daha bir tüccar hesabi almasini engelleyen bir kara liste.

ödeme ag geçitleri

Bir ödeme ag geçidi size para, islem ve benzeri yönetmek için izin, ticari hesap için ön uç olarak hizmet vermektedir. Ayrica web sitesi ve ticari hesap arasinda bir baglanti olarak hizmet vermektedir. Bu güvenli siparis formlari ile gönderilen verileri alir ve isleme bankaya sunar. Isleme banka daha sonra onaylar veya reddeder islem ve ödeme ag geçidi geri verdigi cevap gönderir. Ödeme ag geçidi sonra dönüyor ve islemin uygun kullanim için tüccar geri bu verileri saglar. Büyük-bilinen ag geçitleri bazi katma degerli hizmetler gibi seçenekleri sunmak her ne kadar bir ödeme ag geçidi, daha sonra, bu tür ticari hesaplar ya da alisveris sepetleri gibi hizmetler sunmamaktadir.

Daha iyi bilinen ödeme ag geçidi hizmetlerden bazilari Authorize.Net, Verisign, 2CheckOut.com, Linkpoint, Paysystems.com, Worldpay.com ve Tüccar Ticaret bulunmaktadir. Bir ödeme ag geçidi bakmak için bazi seyleri CISP, SDP ve DISC (güvenlik girisimleri büyük kredi karti sirketleri tarafindan söndürüldü), sanal terminali (kendi veri oldukça yazarak telefon üzerinden islemleri kabul edebilmek için uygun olan daha sadece sahtekarlik önleme, ödemenin, entegrasyon yöntemleri, maliyet,) web dayanarak ve e-çek ya da kabul edip edemeyecegini.

Yukarida belirtildigi gibi, çok fazla hileli islemler kapali Maç Listesi ve ticari hesap size koyarak bitebilecegini ödeme neden olur, çünkü sahtekarlik önleme büyük bir tanesidir. Ortak sahtekarlik algilama mekanizmalari bazi kredi karti 3 haneli güvenlik kodunu kullanan veren banka, CVV2 (American Express kartlarinda 4 haneli ile dosya o ile müsterinin adresini karsilastirir Adres Dogrulama (AVS) olan .)

Çogu ag geçitleri web magazasindan kendi sunuculari ile arayüz ile ilgili talimatlar verecektir. En ag geçitleri entegrasyon iki yöntem sunmaktadir.

Birçok ag geçidi saglayicilari ag geçidi olarak ayni zamanda bir tüccar hesabi kurmak alabilirsiniz. Yani, çogu durumda, ayri ayri onlar için kayit gerekmez.