güvenli islem ile is müsteri için e-ticaret çözümü

E-ticaret çözümü anlamak ve çalistirmak için ziyaretçi ya da olasi müsteri için basit sekilde olmalidir. Bir e-ticaret sitesi için potansiyel müsteri size ilgi her türlü üretmek için basarisiz olur çok cazip teklifi olan pek çok site ile ya da baska yapilan satin almak için ödeme sekli ile ilgili bir seçenek için kullanilabilir hale getirmek için önemlidir. Güvenlik müsteri için önemli bir husustur ve bu nedenle, sirayla sizin için öncelik yüksek sirada yer aliyor.

E ticaret çözümü basari ürünler arayan alicilar için görünürlük saglayarak dikkate listesinin bir parçasi olmak yatiyor. Toplam otomasyon saglanmasi stratejik is daha iyi kullanimi için pahali insan kaynaklari sakli yardimci olur.
Sitede e-ticaret etkinlestirmek için yazilim küçük is odakli e ticaret çözümleri. Web hosting, güvenlik, alisveris sepeti, kredi karti islem küçük isletmeler için basarili bir e-ticaret çözümü olusturmak için önemli özelliklerdir.

Online kredi kartlari kabul etmek için birkaç temel e-ticaret çözümü seçenek vardir. Eger banka araciligiyla bir tüccar hesabi açabilirsiniz, bir internet tabanli broker kullanmak siparislerinizi islemek için yerine getirilmesi ev kullanin veya bir üçüncü taraf tüccar hesabi saglayici kullanin. Ticari hesap için bir e-ticaret çözümü seçerken dikkate alinmasi gereken aylik ücretler, iskonto orani (Eger islem basina ücret yüzde), isleme kolayligi ve hiz ve para erismek için yöntemdir.

E-ticaret alicilar maksimum rahatlik sunuyor. Onlar dünyanin dört bir yanindan evlerinden veya ofislerinden ayrilmak zorunda kalmadan, fiyatlari karsilastirin ve alisveris yapmak için bir gün gece gündüz birden saticilarinin web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Bazi durumlarda, tüketicilerin hemen internet üzerinden indirerek, böyle bir elektronik kitap, bir müzik dosyasi veya bilgisayar yazilimi gibi bir ürün veya hizmet, alabilirsiniz.

Is is bir sirket mal, ürün, hizmet is ve alisverisi için baska bir sirket ile ilgilenen hangi biridir. B2B e-ticaret sitelerinin örneklerden bazilari bir sirketin resmi sitesi, aracilik siteleri vb vardir

Müsteriye is sirket müsterileri ile müsteri ya da esnaf da mal satan biridir. Bu elektronik perakendecilik ve ortak e-atik olarak adlandirilan.