2 yolu sanal asistanlar e-ticaret alaninda deger saglayabilir

Sanal Yardimcisi onun / onun müsterileri için deger saglamak yollari yüzlerce vardir – bu makalenin amaci için, ben bir VA e-Ticaret alaninda deger saglayabilir iki basit yolu odaklanmak istiyorum.

e-ticaret bir online tabanli is çekirdegini olusturur. Bu arada is her seyi birbirine baglayan – web sitesinden, ürün, program ve hizmetleri yani sira blog, sosyal medya, bagli, ortak girisim ortaklari ve daha fazlasi. E-Ticaret olmadan online bir is var olamazdi.

Bu yüzden ne zaman bir Sanal Yardimcisi gelir ve müsteri adina birkaç adet bakabilirim … istemci VA is getiriyor degeri yasar. Bu bir meydan okuma belirlenmesi ve bir çözüm sunan kadar kolay.

Iste VA e-Ticaret alaninda müsterilerine deger saglayabilir iki basit yolu vardir:

1. Opt-In ve otomatikcevaplayici Serisi Kurma

Her is gereken bir opt-in web sitesi ziyaretçileri sadece basit bir form doldurarak ve kendi adini ve e-posta adresi vererek, için kayit olabilirsiniz onun web-cazip teklif.

Ile temiz, basit bir web sitesi, bir bastan çikarici opt-in isletme sahibi ve potansiyel arasindaki baglantiyi, ve sürekli degerli bilgiler saglayarak yapar, bu sanal bir iliski büyümesi için izin verir.

Bir opt-in olmadan, bir is sahibi yaptiklarini ilgilenen ve ne sunduklari insanlarla bir iliski kurmak için firsat kaybeder.

Istemci tercih formu, büyük bir tebrik sayfasi olusturmak için, otomatikcevaplayici programinda içerigi girmeden, opt-in için konu beyin firtinasi yardimci gelen – onun müsterileri desteklemek ve TÜM adimlari bakabilirim bir Sanal Asistan ve tüm büyük görünmesini saglar – bir is için büyük bir deger saglar.

2. Ürünleri olusturma ve ‘Satin Al Button’ Kurma

Bu ürün gelistirme ve satis için kendi web sitesinde onlari gönderme gelince – – genellikle mücadele is sahipleri onun / onun is uzmanlik arkasindaki beyin iken. Sanal Yardimcisi içeri giriyor bulunuyor

Bu ürün gelistirme söz konusu oldugunda, bir VA çesitli sekillerde müsterilerine destek olabilir – makaleler, blog yazilarini, teleclasses, PowerPoint sunumlari, ses kayitlari – onlar yillar boyunca olusturdugunuz her sey tam bir envanter alarak kadar. Ekleyerek veya uygun sekilde silme, yeniden yapilanma – Bu sekilde müsteri zaten gelismis ve hep birlikte koyduk içerigi düsünebilirsiniz.

Insanlar aslinda bir baglantiyi tiklayabilirsiniz ürünler yaratmak ile, belki bazi grafik tasarim redaksiyon yeni bir web sayfasi gelistirmek için ihtiyaç her zaman var, vb son parça web sitesi için ‘satin al’ butonuna arkasindaki sihirli kurma içerir, böylece gece veya gündüz, herhangi bir zamanda ve kolayca öge satin alin.

Bu akici bir süreç olusturmak için Sanal Yardimcisi kalmis – alisveris sepeti siparis formu, (tabii ki tutarli bir marka tutar, ana web sitesi olarak görünüm ve his için web sitesinden, bir öge satin almak isteyen bir web sitesi ziyaretçi alarak da onlarin iletisim ve kredi karti bilgileri) girme konusunda kendinizden emin bu yüzden sadece ziyaret etti. Ve orada bitirmek degil … müsteri sonra biter burada basarili satin alma de dikkate alinmalidir.

Iste gördünüz – Sanal Yardimcisi eTicaret dogrudan ilgili esastir alanlarda bir istemci destekleyebilir iki basit, ama çok degerli yollar.