bir e-ticaret web sitesi olusturma

Temel amaci, bir e-ticaret sitesi olustururken, siteye trafik getirmektir. Ziyaretçi sizden ürün satin böylece bu gereklidir. Ürün satan: bu yüzden estetik ve gezinmek kolay, ama ana hedefi uzak almayan sitenizi tasarlayin.

Uygun bir fiyata sizin için bir e-ticaret web sitesi kurmak ya da meydan kendiniz deneyebilirsiniz birçok sirket ve servis saglayicilari vardir. Bir e-ticaret web sitesi için büyük bir tasarim kilan birkaç ipuçlari.

Bir e-ticaret web sitesi bir önemli unsur müsteri özellikle bir sey satin yol açan yapisal ama tanimlanan yol tasarlamaktir. Iyi bir menü sistemi ya da akis semasi bir tür farkli web sayfalarini vitrin.

Sizin dügmeleri, ya da ürün için baglantilar, belirgin olmali ve ana sayfada görüntülenir. Herhangi bir kalite web tasarimcisi bu sahip oldugunuz düzeni saglayacaktir. Bu ziyaretçi göreceginiz ilk sey oldugu için, bu satis almanin çok daha iyi bir sans var. Bunlari tiklayin sahibi olmak isteyen dügmesini tiklatin için müsteri rehberlik yardimci olmak için farkli font boyutlari ve / veya renkler kullanin. Bu ziyaretçi dikkatini dagitmak için ve site birakabilir egilimi çok fazla “gösterisli” içerik önlemek için dikkatli olun. Ayrica otomatik video ve ses kaçinin. Bazi insanlar hemen tik böylece bu (is gibi) iyi olmadigi bu ve bazi yerlerde bulunmaktadir sevmiyorum.

Potansiyel müsterilerin kolayca aradiklari bir seyler bulabilirsiniz ya da hizli bir sekilde sinirli olmak ve sitenizi birakacaktir böylece web sitenizde iyi bir arama araci olmasi gerekir. Hiçbir sekilde arama – Bu e-ticaret web siteleri ile yapilan en büyük hatalardan biri.

Bu belirgin fiyatlari görüntülemek gerekir. Fiyatlari kolayca kullanilabilir olmamasindan daha sitenizden uzak bir potansiyel müsteri çilgin ve sürücü bir sey yok. Ürün ile, bilgiler, fiyat olmalidir. Hepimiz fiyati bilmek önce kontrol isteyen sitelerinden biri oldum. Sen kontrol için rahatsiz mi? Olasi degil. Bu yüzden potansiyel müsteriler ile ayni hatayi yapmayin.

Eger satis olacak ürünlerin iyi detaylar net görüntüler saglamak gerekir. Ama, onlar hizli yük böylece (çözünürlükte, yani 500kb vs 1.500KB) kadar küçük olmalidir. Unutmayin, orada çevirmeli kullanarak internet erisiminin insan büyük bir hala ve yavas yükleme siteleri ayrilmamak için gidis degildir.

Eger ürün satmak için gidiyoruz eger bir e-ticaret web sitesi olusturmak bir zorunluluktur. Birkaç basit kurali takip ederek basarili bir site olabilir. Kendinizi emin degilseniz, size yardimci olabilecek birçok kaynak vardir. Aslinda, web tasarim degilse için bunu yapmak için birini ise için iyi olabilir “sey.” Sizin iyi sitesi ilk kez ve potansiyel müsterileri hiçbir zaman müsterilerine iade edilecektir ayarlayin.