bir hava yatak yapma

Ne hava yatagi yapiminda gider?

Hava ile doldurmak için olusturulan, bu yataklar daha sonra küçük bir depolama alaninda yerlestirmek için asagi alinabilir hos uyku yer sunuyoruz. Bir çerçeve konabilir yatak su üzerinde yüzer veya durmak ve bir hava yatagi olarak neredeyse kesfedilmemis gitmek için yapilmis bir yatak daha büyük bir versiyonu çok daha fazla degil gibi bazi hava yataklari görünebilir. Aradaki fark, bakin, bu minder olusturulur nasil yatiyor.

Genellikle daha ucuz minder ile yogun plastik ile yapilan ve bunu hava koyarak bitirdiniz sonra kapagini yerlestirin zaman kapali tutmak gerekir ki bir hava stoper olan bir hava yatagi olacaktir. Her bir stil ve sisme yatak çesitli özellikleri için seçimler büyük ölçüde degisecektir.

Ben üretici ve / veya teklif hava yatak özellikleri bir ürün yelpazesine sahip olusturulan bazi sirketler listeledik Asagida

KIDCO
aeor yatak
coleman
takim sporlari amerika
Swimline (su için sisme yatak)
INTEX rekreasyon

bobinleri:

Bir hava yatagi en yatak sertlik genellikle (daha = siki) kurulusundan kaç bobinler kullanildi baglidir. Agir ve daha büyük vücut tipleri olan insanlar için, bobinler daha yüksek miktarda bir iyi bir gece uykusu almak için bir kisinin genellikle gerekli olan destek ve konfor sunmak için gereklidir. Tiner yatak genellikle yatak yapan bir daha yogun daha rahat olmak için daha fazla bobinleri gerekir.

malzemeler:

PVC insaat ve yogunlugu bir hava yatagi istikrar ve üretilmistir zaman delinmis olmanin bagisiklik tanimlayan seydir. Bir süet benzeri kaplama genellikle yatak konforu ile yardimci olur. Bu altinda bir yastik eklemek gerek kalmadan soguk yatak karsi bir kalkan olarak terleme ve hareket sizi tutar.

boyutlari

Hava Yatak boyutu degisir, ancak en sik zemin çesitli ve bu yerlerde uygun olusturulur:

kamyon yatak
su yataklari çerçeveler
bazi bedframes üzerinde
Bir sisme yatak çerçeve üzerinde
En çadir içinde

hava kilitleri:

Hava yatak için hava kilitleri sadece disari degil,, ya da kap bir vida ile hava saglayan etkin bir çift kilit ile açikça olusturulur. Çogu zaman bu yatak yatak deflating kullanilan ikinci bir hava kilidi var.

Tüm hava yatakli bir pompa ile sisirilmis için olusturulur. Bu pompalar elektrik pompalari veya el pompalari olabilir. Bir çikis eldeki kolay degilken bazi hafif takili olabilir, ancak bazi pompalar pil kullanin.

Hava yatak genellikle fiyatlandirma yansitilir kalite araliklari çesitli üretilmektedir. Herkesin ihtiyaçlarini ve fiyat araligi için olusturulan bir hava yatagi emin olmak için vardir.