çekici bir e-ticaret alisveris sepetleri tasarimi ve çözümleri

Kalite ve güvenilirlik – Online ticaret satis layik kilan iki temel bileseni vardir. Alisveris sepeti – güvenilirlik ve kalite hem de ürün ait oldugu istemci veya marka ile iliskili olabilir, ancak, bir çok da bunu satis platformu baglidir. Online magaza görünüm ve görünüm çok büyük önem vardir. Neoteric Ingiltere müsterileri ve tüm dünya çapinda kullanicilarin için özel e-ticaret alisveris sepetleri olusturmak yer almaktadir. Biz online satis için alisveris sepetleri etkileyen en önemli bilesenleri tasarim ve araç gelistirme süreci olduguna inaniyoruz.

Müsteriler çekici bir alisveris sepeti tasarimi ve essiz düzenleri görsel sunabilecegi çok sey var çekiliyor. Neoteric de, bu nedenle, her zaman çok ürünleri ile iyi jel özel maçta sunuyoruz. Bu amaçla müsterilerine kusursuz e-ticaret alisveris sepetleri saglamak birkaç kontrol noktalari dikkat ediniz.

Ödeme için kolay ve Çoklu Seçenekleri – Neoteric Ingiltere olarak, müsterilerin uygun bir zamanda ödemek gibi olabilir anliyorum. Böylece ödeme ag geçitleri web tasarimlari ile uyumludur – kredi / banka karti, bankalarin net vb ve e-posta, telefon veya faks yoluyla da kabul ödeme ile ödeme esnek seçenekler.

PCI uygun – Her e-ticaret alisveris sepeti PCI (Payment Card Industry) tarafindan belirlenen kurallara uygun olmalidir. Bu kredi kartlari dolandiricilik ve korsanlara karsi web sitesi korumak önlemek için gereklidir. Neoteric Ingiltere’de yarattigi her e-ticaret alisveris sepeti PCI uyumlu olmasini saglar.

Bir Sayfa Ödeme etkinlestirilmesi – En fazla teyit satis dönüstürmek nedenle sayfalari kontrol ve güçlük azaltmada inaniyorum, Neoteric Bir Sayfa Ödeme islevselligini vurgulamaktadir.

Seçenek Canli Sohbet – sadece zaman onun hakkinda da ürünü satin almak için herhangi bir düzeyde müsteri ile etkilesim yararli ve daha iyi müsteri ile iletisim daha budur. Bu ürün ve marka hakkinda ögrenme içine müsteri yürütmektedir ve bir sekilde de bir iliski insa için ‘Canli Sohbet’ seçenegi de dahil olmak üzere on Neoteric Ingiltere’de stres de web tasarimcilari.

SSL Sertifikasi – Online dünya korsanlari ve diger kötülük çok savunmasizdir. Bu nedenle veri yanlis her türlü önlemek için, Neoteric Ingiltere bir SSL (Paylasilan Güvenlik Belgesi) alir. Bu müsteri hesabi veri güvenligini yardimci olur ve yanlis kullanilan korur.

Küresel Popüler – Her e-ticaret alisveris sepeti kolayca görünür olmasi gerekir, küresel yayginlasmasi satislarini artirmak için çok gereklidir. Bu nedenle, müsterilerimizin alisveris sepetlerini online varligini gelistirmek için çaba.

Kapasite ve Verimlilik – Bir e-ticaret alisveris sepeti ürünleri yükler tasir ve bu nedenle 1200-300 ürünleri tasimak / görüntülemek için kapasitesine sahip olmalidir. Biz yüksek performans saglamak için en fazla 800 Mb sekilde sepeti destek yeterli disk alani oldugundan emin olun.

Çevrimiçi satin alma kararlarini esas itici kararlardir. Alicilar onlar orada ilk birkaç dakika içinde satiyoruz ne satin almaya karar. Sizin magazasi bilgi karayolu üzerinde kurumsal kimligidir. Sizin ‘alisveris’ darmadagin, perisan görünüyor ya da diger popüler storefronts bir kopyasi ise, müsterilerin sitenizi yola tiklayin olasiligi daha yüksektir. Bu e-ticaret alisveris sepeti tasarim temiz akillica kullanici dostu alisveris sepeti uygulamasi ilkeleri ile iç içe görünüyor gereken önemli olmasinin nedeni budur.