hiz kamerasi ve kirmizi isik kamera algilayarak trafik ihlalleri önlemek

Hiz kameralari ve kirmizi isik trafik kameralari sayisiz varyasyonlari vardir. Sen trafik ihlal tespit sabit cihazlar ve mobil uygulama araçlari kesfedeceksiniz. Cihazlar, araç hizi kayit kirmizi isiklar çalisan sürücülerin tespit ve kusurlu araçlarin fotograf olabilir.
Sanik daha sonra otomatik olarak posta ile hiz kamerasi ince veya kirmizi isik trafik ihlali gönderilir. Kameralar birkaç bir set mesafeden fotograf çekmek ve daha sonra seyahat nesnenin ortalama hizi hesaplamak için verileri kullanarak radar ve digerleri ölçü hiz kullanmaktadir.
amaç
2008 yilinda Otoyol Güvenligi için Sigorta Enstitüsü, üzerine oturtulmus, kirmizi isiklar çalisan dahil çöker 762 kisi öldü ve yaklasik 137.000 yaralandi. Hiz kameralari ve kirmizi isik trafik kamera amaci sürücünün güvenligini arttirir kirmizi trafik isiklari, çalismasini otomobil cesaret kirici ile birlikte trafiginin yüksek oldugu alanlarda otomobil hizini geri ölçekli oldugunu.
ABD’de sehirlerde bir artis egilimi
ABD’de sehirlerin giderek artan sayida kirmizi isik çalismasini otomobil vazgeçirmek için trafik kameralari ekliyoruz. Ayrica sürücünün hiz yakalamak için hiz kameralari yüklüyorsunuz. Bu cihazlar tamamen sehirler onlar kirmizi isik ve hiz ihlal çalisan insanlar odaklanarak olacak toplum farkinda yaparken daha kolluk kuvvetlerinin ise degil yarari var saglayan, otomatik vardir.
Bu kameralar ile ilgili toplum içinde karisik elestiriler bulacaksiniz. Bazi insanlar haksiz olabilir düsünüyorum ve toplum içinde daha güvenli sürüs tanitmak için harika bir yoldur sanki digerleri hissediyorum. Biz birlikte sürüs olarak içinde yasadigimiz hayatin zorlu kesmekes içinde, aklimiz bir milyon sey düsünüyoruz. Biz durdurma veya ne kadar hizli gidiyoruz unutmak egilimindedir. Siz farkina varmadan, biz yanlislikla bir kirmizi isik kameranin yerde bir dönüm kirmizi isikta geçmis sürücü ya da bir hiz kamerasi yere göre dogru hiz konum. Hiz kamerasi ve kirmizi isik kameralari kaçinin
Bu kirmizi isik kamera yerini vardir söyleyecektir cihaz olmasi güzel olurdu? Bu çalar saat olarak ayni amaca hizmet eder. Tabii uyanmak için çalar saat gerekmez, ama biz geç ya da unutmayacagim bu yüzden bir tane.
Su anda bu ihlalleri önlemek baslatmak ve BeatTheCameras.com bir GPS Melek elde edebilirsiniz. Kendi sitesi için tiklayiniz. GPS Angel kirmizi isik kameralari ve gösterge paneli üzerinde hizli ve kolay yükler hiz kameralari uyari cihazi. Gps melek birimi kameralarin yerini kurmak için yerel veritabani kullanarak hiz kameralari yaklasan konusunda sizi uyarir.
Sen pahali trafik bilet önlemek ve daha güvenli bir sürücü yapmak, ayni zamanda hiz için farkindalik yükselecektir. Bu sayfa çalisir ya da sadece trafik kameralari kaçinarak baslar ve bugün senin satin nasil disari bizim kontrol!
Bazi eyaletlerde, trafik ince bir GPS Melek birim fiyati yakindir. Bu kameralarin uyari bizim gps melek birimi kalmadan baska bir gün sürmeyin. Sizin için ne bekliyorsunuz? Kirmizi isik kamera toplumda ve Amerika Birlesik Devletleri arasinda oldugu için uyari almak baslatmak için GPS Melek satin!