paypal zip teknoloji müzik endüstrisi kaydetmek için serbest

Perakende Zip Sirket Perakende Zip duyurdu ® Format-as-a-Service, Windows ve Mac OS X bilgisayar sistemleri için (FAAS) ™.

Perakende Zip Amazon Web Services çevrimiçi depolama ve PayPal alisveris sepeti dahili bir zip programi tanidik kullanici arabirimi birlestiren anahtar teslimi e-ticaret güç zip biçimidir. Diger zip biçimleri farkli bir sikistirilmis konteyner içinde bir sabit diskte arsiv verileri, paket basina en az 1 kilobayt için zip dosya boyutunu azaltmak ABD veya Avrupa’da bulunan güvenli online sunucular üzerine Perakende Zip arsivleri sikistirilmamis veri,.

E-Ticaret saticilarin dijital mal ayiklamak için ayricalik için alici sarj saglayan PayPal ile 18 para birimleri için yerlestirilmistir. Ödeme sistemi gücünü uzanan bir islem noktasi satis anda birden fazla ortaklari ve bagli kuruluslar için bir ödeme toplami bölebilirsiniz patentli bir gelistirmesidir.

Simdiye kadar, siteleri, milyonlarca islemek için tasarlanmis web sunucularinda dijital ürünler kurma iTunes bir PayPal alternatif arayan saticilar için pahali ve kafa karistirici bir görev oldu. Amazon Web Hizmetleri bulut altyapisi entegre ederek, saticilarin otomatik ölçeklendirme sinirsiz bant genisligi ile es zamanli satis sinirsiz miktarda isleyebilir.

Çevrimiçi içerik dagitim ve fiziksel perakende arasinda bir köprü olusturmak için, biçim KodeKey Sifre Sistemi kullanir. KodeKeys olusturulan ve bu kagit ekler, el ilanlari ve plastik hediye kartlari gibi Degisken Veri Baski (VDP) medya, dijital dagitim için Perakende Zip paketleri atanabilir benzersiz pin kodlari.

özellikleri:
* Bir PayPal hesabi ile baslayin
Indir perakende kartlari için * Sifre jeneratör
Grup üyeleri ile * Split ödemeleri
* Dahili ortaklik sistemi
Profesyoneller için dahil * Ikincil zip formatinda (e-ticaret olmadan)
Güvenilir endüstri liderleri PayPal ve Amazon Web Services ile * Ortaklik