Saglikli e-ticaret için 3 Mutlak

“Gerçek su ki insanlar inanmak kadar gerçek degildir, ve ne dedigini bilmiyorum size inanamiyorum, ve onlar dinlemek yoksa ne dedigini bilemez Eger, ve ilginç degilsin, ve yaratici, orijinal, taze seyler söylemek sürece ilginç olmayacaktir eger sizi dinlemek olmaz. ” – William Bernbach

Radyo reklam, size ses ve ses yaraticilik gerekir. Televizyon yilinda hem görsel ilgi ile geliyor. Baski bu renk ve yazili içerik bir karistirma olabilir.

Peki bu e-ticaret için geçerlidir?

Dürüst web degerlendirmek için biraz zaman ayirin. Sizinkine benzer diger isletmeler için bir arama yapmak ve kendi web sitesi neye benzedigini görmek. Daha sonra baskalarina sitenizi karsilastirin ve sizin bir sey ya da diger sitelerle esit ise eksik olup olmadigini görmek.

Ben bunu ayni topu parkta oldugunu memnun iseniz diger siteler gibi parkin disina tasimak için bir seyler yapmak gerekebilir söyledi eger sürpriz olurdu?

“Reklam kisi diyor, ‘Burada ne var Iste sizin için ne yapacagini Iste bunu elde etmek için nasil…'” – Leo Burnett

Bunu yakalamak mi?

1. Ziyaretçi size sunmak için ne bildirin.
2. Ziyaretçinin ürün veya hizmet onlara fayda nasil bildirin.
3. Bilgilerden satis bir noktaya tasiyin.

E-ticaret bu birincil yönerge oldugunu. Bu, bu üç gol sitenizin tasarim ve amaç her yönüyle bir parçasi haline çalismak çok basarmak istiyoruz.

Gerçekten yukarida listelenen üç ana hedefi birlikte geçmek için gerekli ürün veya hizmet dikkate potansiyel müsteri elde, ama William Bernbach anlasilacagi gibi, yaratici özgün ve taze, bir sekilde yapilmasi gerekiyor için.

Orada kimse-boyut-uyan oldugunu görünüyor nasil tüm yaklasim, ancak pazarlama yürütülmesi ile yaratici almak için ihtiyaci ile birlikte üç yönlü direktifi anlamak gerekir.

“‘Satmak sert’ ve gibi kelimeler unut ‘yumusak satmak.’ Sadece bu karistiracaktir. Sadece reklam, bilgi ve hizmet tüketici ve daha önce de söyledigim olmamisti gibi bunu söylüyorsun emin olacak bir sey madde ile bir sey söyledigini emin olun. ” – William Bernbach

Sadece sitenizde tarama potansiyel bir müsteri tutmak için her seyi yapmak degil, ayni zamanda mevcut müsterilerine geri gelmek için bir neden verir. Yaraticilik online görünüm ve pazarlama stratejileri bir ortak olsun.