bina e-ticaret web sitelerinde yüksek riskli tüccar ‘kara kitap kilavuzu

Ne gerektiriyor – bir e-ticaret web sitesi olusturma? Yine, bana bu görevi sert beyaz yaka sadece 21 yasindaki eggheads yapabilecegi bir sey oldugunu siz söylüyorum bu harangue gitmek izin vermeyin. Ya da yardim ya da yüksek riskli tüccar hesabi sahipleri> için bir hizmet paketi sunan güvenilir bir sirket için online arama biraz gerekir. Eger ikinci günü sansli edinirseniz, yine de web siteniz için öncelik gerekir hangi ögeleri üzerinde bir kontrol listesi olusturmak gerekir. Ben çiplak kemikleri bahsediyorum. Bu karar verdikten sonra, web sitenizde bazi fantezi seyler eklemek veya seyleri basit tutmak için olmadigini anlamaya zamani.

Peki elemanlari, e-ticaret web sitesi eklendi düsünmeliyim? Daha önce bir kitap (e-kitap, ancak bu detaya gitmek istiyorsaniz, benim yazi (“Download Hirsizlik için ev yapimi Çözüm”), büyük olasilikla zaten ihtiyaciniz olan adimlari asina olurdu görmek yayinlanan ettiyseniz Eger su an için hikaye gebe ettik zaman almak için kitapçi raflarinda çikti. Evet, sen de, ünlü bir onay gerekir! Harvey Mackay en “Eaten Alive olmak olmadan Köpekbaliklari ile Swim”? Evet Eh, hatirla bir klasik oldugunu.

Web kopyalama, düzeni ve diger görseller, e-ticaret elemanlari, pazarlama elemanlari, ve müsteri servis araçlari, e-ticaret web sitesi dahil etmek gereken temel seyler bazilaridir. Bu unsurlarin her biri ayni zamanda arama motoru dostu ya da daha iyisi, tam gelismis SEO kampanya biraz gerektirecek yapisi kendi seti ile geliyor.

web kopya

E-ticaret web sitesinin kopyasi için, sayfa sayisini düsünün. Google gibi büyük arama motorlari genellikle daha web sayfalarini lehine ancak JavaScript kullanarak veya çerçeve ekleme konusunda dikkatli olun. Metin sayfalarinin basit yapisi, daha iyi. Bu “Hakkimizda” veya ürün açiklama sayfalari gibi temel ekleyerek unutmayin. Bu tür bloglar ve RSS haber beslemeleri, daha iyi arama motorlari (anahtar kelimeler, geri, vb kullanarak) için daha fazla optimize edilmis gibi ekstra içerik eklemeye gelince. Ayrica yeni bir ürün veya metin ögeler eklemek her zaman, depolama uzatilabilir böylece esnek bir veritabani yardimiyla gerekir. Yükleme metin içerik yönetim alani kullanici dostu olmalidir.

görüntüleri ve flash klipleri

Görüntüler e-ticaret sitesi için önemlidir ama onlari ele seçici olun. Eger bagli programlar ya da diger online pazarlama kampanyalari için ayrintili Flash intro sayfalari, logolar, ya da afis binaya web tasarimcisi atamadan önce onlar katalog veya alisveris sepeti gelistirmek nasil içine bak. Resim birlesme pahali olabilir. Daha da kötüsü, genellikle Google örümcekler neyse tarafindan taranan degildir. Ayrica, e-ticaret sitesi olarak görüntü dosyalari daha agir, daha uzun yükleme süresi, o kadar zorlasir ikinci tiklayin-göz alisveris yöntemi bölünmüs gitmek müsterileri korumak için.

alisveris sepeti

Alisveris sepeti kendisi ayarlama iyi bir programci yardimi gerektirir ama her zaman osCommerce yararlanabilirler. Önemli olan bir düsük riskli ya da yüksek riskli tüccar hesabi saglayicinin yardimi ile kredi karti ödeme islemleri idare edebiliyoruz olmasidir. Alisveris sepetiniz müsterileriniz için iyi bir online alisveris deneyimi tesvik etmek için kullanici dostu yeterli olmasi gerekir.

müsteri hizmetleri eklentileri

Eger e-ticaret sitesi olarak eklemeniz gerekir müsteri hizmetleri araçlari iyi bir tartisma için, “First Rate Müsteri Hizmetleri için 7 En Iyi Araçlar” bakin. Burada anahtar onlarin satin alma egilimlerinin daha fazla bilgi edinmek için müsterileriniz için etkilesim önlemler saglamaktir, gelistirme, sorusturma, ve her seyden önce, e-posta listeleri yoluyla ulasmak için bir yol için öneriler! Karmasik olmamalidir. Bu vakiflarin insa zaman, tüm e-ticaret sektörünün cesur dünyasinda yelken için hazirsiniz.