alisveris sepeti e-ticaret yazilim çözümleri

Alisveris Sepeti Çözümleri entegre bir alisveris çözüm, siparisleri yapmak çevrimiçi satin alma, nakliye yönetmek için müsteri saglayan yeni bir yol …

Bugün her büyüyen is müsteri odakli olmaya çalisiyor ve ben müsteri tutma oranini düsük giderse is entropi artacagi çok eminim. Bu yazida alisveris sepeti ve alisveris sepeti yazilim çözümü ile ilgili tüm tartisacagiz. Internet bolluk ile, alanin üst kisminda kalan zorlu hale geldi ve en üst konumda kalmasi ya da ulasmak için bir sürü alir. Alisveris on yil baktigimizda, hiçbir online magaza ve müsteriler, magaza yürüyerek ürünleri karar, katalog üzerinden tarama zaman orada harcamak zorunda kaldi, ve sonra ürün alisveris sepeti (tramvay) içine geçti, siparisin verildigi ve son olarak çikis ve ödeme islemleri yapilmistir. Sonra her sey manuel olarak, tüm girisleri elle yapilmis ve fiyatlandirma ellerde hesaplanmistir. Bu senaryoda – online alisveris sepeti ile ev ya da ofis alisveris yapabilirsiniz, sadece bir dakika içinde tamamlanmis internet baglantisi ve hepsi senin isleme gerek. Entegre bir alisveris çözüm Bu online magazasi favori ürünleri seçme ve satin alma için bir platform saglar.

Alisveris sepetlerini satin alma için online ürün seçmektir. E-ticaret, siparis vermek izleme siparis ve hesap yönetimi tüm korunur alisveris için tam bir online magaza.

Online magazadan arayüzü kullanicilar için tasarlanmistir ve, göz toplamak, siparis ve ödeme yapmak gerçekten çok kolay ama perde arkasinda sahne sofistike vardir, bu yuvarlak e-ticaret magaza düzgün islemesi için saat bakim gerektirir. Bu çalismanin alisveris sepeti bu terk orani% 25 den% 75 arasinda degismektedir diyor. Ben e-ticaret web sitelerinin çok analiz ettik bir SEO yürütme ve stratejist, kendi web analitik huni görsellestirme rapor çalisilan, bu ilk adim (Giris veya Kayit sonra) ziyaretçilerin çikis çogu gösterir, bu ziyaretçiler devam adimlari disari birakin, ve çok küçük bir yüzdesi son çikis ulasir. Ben huni adimlari düzgün ayarlanmadigi takdirde huni dönüsüm orani bu e-ticaret web siteleri / alisveris sepetleri için çok düsük oldugunu söyleyebilirim.

Ben tecrübe ile telkin ne tüm paylasmak istiyorum, alisveris sepeti terk nedenleri sunlardir:

Yüksek Nakliye Maliyet: Bu ters ürün maliyeti artan ve nakliye maliyeti azaltarak yönetilebilir.

Güvenlik ve Gizlilik Sorun: ödeme ag geçidi için çok seffaf gizlilik bildirimi ve yüksek düzeyde güvenlik saglanmasi.

Essentialities ve fatura islemleri Lot: Sigara gerekli bilgileri zorunlu yapilamaz olmali, diger formaliteleri ödeme sonra da doldurulabilir.

Kötü Navigation: Sizin alisveris magazasi, hizli bir sekilde cevap sitenizde yeterli yükleme zaman almaz kontrol etmelisiniz. Arama basit olmalidir ve ödeme islemi çok uzun olmamalidir. Ödeme yapilir ve isteyen ziyaretçiler kolayca zaman israfi olmadan daha fazla alisveris yapmak için geri gidebilirsiniz sonra Müsteriler bildirilmelidir.

Unutmayin, e-ticaret sitesi basit olmalidir bu çekiyor müsterileriniz alisveris için tekrar gelmek o kadar. Tüm alisveris sepeti kesimleri entegre edilmelidir ve düzgün çalistirmak için akici olmalidir. Göz unsurlari sunlardir: Bir e-ticaret alisveris sepeti (alisveris sepeti ile magazasi), bir tüccar hesabi, bir veritabani sunucusu (bu magaza müsteri ve tüm magazasi ürün ve hizmetleri ile ilgili tüm bilgiler), bir web sunucusu (barindiran web sitesi ve tüm bilgileri saglar web tarayicinizin talebi üzerine ilgili ürün), bir katalog, mevcut sistem, kontrol envanter, araci ve güvenli ödeme ag geçidi raporlama. Online magazasi veya e-ticaret web sitesi barindirma önceliginiz tasimaktadir. Eger alisveris sepeti yazilim seçim barindirma magazasi bagli olarak, tüm yazilim ve web sitesi barindirma uyumluluk baglidir.

Eger seçebileceginiz sizin magazasi için farkli alisveris sepeti yazilim vardir. Ya bir alisveris sepeti yazilim ürünü satin al, ya da (sablon hizmeti magaza kurmak) bir hizmet katilabilirsiniz.

Seçme alisveris sepeti yazilim online alisveris is çözümleri için temel is gerekliliktir.

Her e-ticaret sitesi, alisveris sepeti ve böylece bir tüccar hesabi ve ödeme ag geçidi ihtiyaci var. Bu iki kredi karti ile ödeme izin verdigi için herhangi bir online magaza temel ihtiyaç olduguna inaniyoruz. Alisveris sepetleri geçmeden önce bilmeniz gereken ana noktalari kisa olsun.

Ticari Hesap: Bu kredi karti bilgileri islemek için izin verir. Ticari hesaplar farkli is ihtiyaçlarini karsilamak için kullanilabilir. En popüler ticari hesaplar kablosuz, telecheck, mail order veya telefon, e-ticaret içerir. E-ticaret en hizli büyüyen islem segment.

Ödeme Gateway: ödeme ag geçidi bu kredi karti ve güvenli bir ag baglantisi üzerinden nakliye bilgileri ve gerçek zamanli bilgi isler.

Gerçek zamanli olarak kredi karti bilgilerini dogrulama bir sirket elektronik ag geçidi veya ödeme kapidir. Kaç en yaygin kabul gören ag geçitleri sunlardir: Paypal (Global), Verisign (Küresel), 2Checkout (Küresel), WorldPay (Gloablly), Authorize.Net (ABD), CyberSource (ABD), Moneris (CA), Protx (UK), Eway (AU), bazilari digerlerinden Chronopay, Westpac, BluePay, viaKLIX, eMatters, plugnpay, eway, goemerchant.com, orkinos, MiraPay, netaxept, DirectOne, nab, NETBANX, Ag Tüccarlar, Nochex, DeltaPAY, eProcessing Ag, Protx, egateway olan , SECPay, Paymate, Gotmerchant, ANZ, beanstream, PayJunction, TECHNOCASH, MiraPay, GoDaddy.

Ödeme ag geçidi ana nedeni kredi karti bilgi aktarimi için güvenli bir kanal saglamaktir. Temel olarak kredi karti bilgileri sifrelenir ve dogrulama için ilgili bankaya gönderilir, bu yüksek öncelige sahiptir, hiçbir ayrinti arasinda saklanir.

Eger tüccar hesabi olusturmak ve ödeme ag geçidi için nasil akilda simdi sahip olabilir??? Kisinin kendi için zorunlu degil, size e-ticaret web siteleri için ticari servis saglayicilarin alisveris sepeti çözümleri kullanabilirsiniz.

ag geçitleri türü:

Su anda mevcut 3 ana kapisi arayüzleri vardir:

COM tabanli ag geçidi arabirimi: COM tabanli bir ag geçidi sirketi çogu sunucu barindirma üzerinde DLL yazilimi yükleme gerektirir ve ayni zamanda SSL sertifikasi için kontrol eder.

XML Ulasim geçit bilgisayari arabirimi: XML Tasima geçidi sirketleri SLL sertifika yerine Windows sunucu yüklü tesisleri kullanan DLL kurulum ama sizin için kontrol gerekmez.

Tabanli ag geçidi arabirimi Form: herhangi bir yazilim yüklemesi gerektirmez gibi bu en yaygin ag geçidi, çok az sayida sirket SSL sertifikasi isteyin.

En büyük avantaji COM ve XML ag geçitleri magaza ile entegre ve böylece dis sunucuya bir yönlendirme ama dezavantaji da transferi internet üzerinden ödeme ag geçidi için oldugundan bu daha az güvenilir hale getirdigini yatiyor olmasidir.

alisveris sepeti türleri

tüccar hizmet alisveris sepetleri
Yeni bir is kurdunuz, tüccar hesabi ve ödeme ag geçidi yok mu??? Hala görünümlü …… Ilk asamada çok daha az sorgu ile yeni isletmeler için kullanilabilir Tüccar hizmetleri alisveris sepetleri vardir. Bir kez yavas yavas, bu nedenle tüccar lisansli alacak artar çok daha az siparisler var ilk asamada is baslatmak. Böyle biraz devam eder: o toplar ve saklar müsterinizin bilgi ve ödeme ag geçidi ve tüccar hesabi götürür.

Asil sorun, ag geçidi sirketi ücretleri bu ücreti. Ayri ücret kadar kümesinden, islem maliyeti tüm ag geçidi pahali bir birinin üzerine yapmak da yüksektir. Bir baska önemli dezavantaji müsterinin kredi karti ekstresi tüccar hizmeti degil sirket adi içerir olmasidir. Yenilemeyi her türlü için yönetici giris bölümü bulunur -, ekleme, silme, düzenleme, ürün ve diger bilgileri yönetmek. Baglanti (dügmesi) ziyaretçi tikladiginda, ziyaretçi ziyaretçi karti detay ve kisisel bilgilerinizi girmeniz gerekiyor tüccar sitesine yönlendirilir kez sepeti tarafindan olusturulan HTML kodu saygin sayfalarinda eklenir.

alisveris sepetleri ev sahipligi yapti
Küçük ve orta ölçekli isletmeler endise gerek yok! Evet, kendi e-ticaret web siteleri için entegre alisveris sepeti çözümleri ile gitmek için yeterli kaynak olmamasi olanlar için alisveris sepeti ev sahipligi yapmistir olabilir. Barindirilan alisveris sepeti çözüm ürün bilgileri girmek için bir yönetim alani vardir. Olusturulan HTML bilgisi kodu Ürün sayfasina eklenir. Web sitesi ziyaretçi web sitesine CC bilgiler içeren bir form doldurmak için baska bir siteye yönlendirilir. Bu kurumsal web sitesi olarak görünüyor böylece kullanici dostu arabirim saglayan bazi arabalari vardir.

Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ev sahipligi alisveris sepeti çözümleri web sitesi sahibi olanlar kendi ödeme ag geçidi ve tüccar hesabi kullanmasidir, bu sirket basligi ile kredi karti detay tüccar hizmet degil basligi ile müsteri saglar. Bu alisveris sepeti hizmeti ucuz olur artan Satilik, bu islem basina kiyasla yüksek satis için sabit islem ücreti olabilir.

tam entegre alisveris sepetleri
Tam entegre (Trunkey – bir saglayici tarafindan saglanan kapsamli bir alisveris sepeti çözüm) alisveris sepeti tamamen yapilandirilabilir kullanici arayüzü ve diger ilginç özellikleri saglar. Daha iyi yönetmek ve modülleri ele almak ve saglanan ekstra özellikleri kullanabilirsiniz Bu islem biraz programlama bilgisi gerekiyor. E-ticaret saglayici sunucuda yazilim veri ve web sayfalari barindirilan Saglayici. Örnekler: Yahoo Store, Bigstep, dolabinin, vb bu ödeme ag geçidi insa temel formu içerir.

Hangi alisveris sepeti ile gitmek? Düsünmek için Puan – Maliyet: Eger ve hosting koymak yatirim.

Alisveris sepeti yazilim ortak online magazasi is çözümüdür. Eger sartlari ve özelliklerine göre özellestirmek böylece degisen özellikleri, tasarim, güvenlik mevcuttur sayisiz e-ticaret çözümleri vardir. Açik kaynak yazilim çözümleri ile, osCommerce alisveris sepeti çözüm kullanilabilir özellestirilebilir alisveris sepeti çözümleri takim vardir. Açik kaynak kodlu e-ticaret yazilim ürünleri, kurulum, yapilandirma yönetimi çok kolay oldugunu mevcuttur. Yani belirli bir çözüm Ödeme ag geçidi veya alisveris sepeti ile gitmeden önce sadece gereksinimleri hakkinda açik. Baska bir dükkandan bir çözüm yoktur, Watson alisveris sepeti sistemi (Isviçre’de gelistirilen) benzersiz veri tabanina sahiptir ve online alisveris için internet ses reklam sistemi kullanan yeni bir alisveris sepeti veya arabadir.