Google Checkout üzerinden dijital ürün satmak için nasil

Ödemeniz islemci olarak Google Checkout kullanirken hiç dijital ürünleri satan denedim varsa çok iyi muhafaza karsi karsiya olabilir. Öncelikle, Google Checkout otomatik olarak mevcut alisveris sepetleri ile entegre bir mekanizma yoktur. Bu sitede yapilan gets her dijital ürün satin almak için elle her biri onaylamasi gerektigi anlamina gelir. Bu fiziksel bir ürün olsaydi böyle büyük bir sorun olmaz. Google Checkout nakliye gerektiren malzeme ürünleri satmak için öncelikle içindir. Bu bir dijital ürün, ancak daha sonra kullanici onayi büyük bir uyari sinyali olabilir. Müsterilerine en kisa sürede ödeme yapilir gibi aninda dijital indirilebilir ürünlere erismek istiyorsan olmasi. Bir gecikme varsa bu çok kötü bir sekilde markanizin geri teper kötü müsteri hizmetleri anlamina gelir. Ayrica, müsterilerin Google Checkout üzerinden ürün satin almak istemeyebilirsiniz. Peki çözüm ne? Bu sorunun cevabi otomatik ödeme ve müsterileriniz için aninda dijital indirme teslim kolaylastiran bir tüccar servis saglayici seçiminde yatiyor.

Hiçbir ödeme politikasi
Tüm fiziksel mal veya maddi mallar söz konusu oldugunda Google Checkout çok, ölçeklenebilir, verimli ve saglam ödeme islemci oldugunu kanitliyor. Ancak, dijital ürünler gibi maddi olmayan mallarin durumunda Google Checkout en ödeme politikasi gibi ögeleri kapsamamaktadir. Bu demektir ki, durumda fiziksel bir ürün iade alir bir basvuru ve bir moneyback seçenegi için umut olabilir. Dijital veya maddi olmayan mal durumunda böyle bir umut var. Yani bir müsteri örtmek kendi cebinden para ödemek zorunda kalacak Google Checkout üzerinden ödenmistir bir dijital ürün memnun degildir.

Çek bir seçenek degildir zaman
Orada çek ile ödeme yapmak için müsterilerinize sorarak bu bir çikis yolu ama bu online is yapmanin çok arkaik bir yöntemdir. Çogu kisi ödeme aninda, online yöntemleri tercih ve ödeme ticari büyüme bogan gibi kontrol kendinizi kisitlayan. Bunun yerine, daha iyi bir alternatif Google Checkout üzerinden kolay ödeme saglayan bir profesyonel aktif ve verimli bir tüccar hizmetleri saglayicisi bulmak olacaktir. Sen Euro, Ingiliz Sterlini ya da ABD Dolari gibi çok sayida para birimi kabul eden bir tüccar hizmetleri saglayicisi seçebilirsiniz. Müsterilerinizin Google Checkout hesabiniza dogrudan miktarini yatirmak kredi karti ile ödeme yapmak için izin tüccar servis saglayicilari seçmeyi deneyin. Ödemeler mevduat böylece ödemelerinde gecikmeler veya zarar için oda birakarak, dogrudan otomatik ve anlik olmalidir.

Aninda ödemeler
, Google Checkout üzerinden ödeme kabul söz konusu oldugunda çogu tüccar bu gün bir sorunla karsi karsiya. Dijital ürün durumunda ödeme Google Checkout hesabinizda yansitmak için 2 is günü sürer. Böylece birçok tüccar gerçek bir sikinti olan kendi ödeme için beklemek zorunda kaliyor. Ideal olarak, tüccar hizmetleri saglayicisi aninda Google Checkout hesabiniza para yatirmak için hükümler olmalidir.

Google Checkout hesabiniza sorunsuz, hizli para mevduat saglamak için böyle bir büyük tüccar hizmetleri saglayicisi Click2sell.EU oldugunu. Bu tüccarlar kolayca sitesinde dijital ürünleri satmak ve kendi Google Checkout hesaplarina dogrudan müsteri kredi karti ödemeleri kabul sayede esnek hükümler vardir. Ebooks veya yazilim – – müsteriye aninda müsterilerinizin el ürün onay için beklemek zorunda degilsiniz Bir ödeme aldiginizda, bu nedenle dijital indirme sunar. Online dijital ürünleri satmak, satis daha ve Google Checkout hesabiniza aninda ödeme artirmak için ortaklik programi çalistirin. Google Checkout tüm avantajlarini alma ve dijital ürün satmak – simdi çok kolay bir süreç.