internet küçük isletme – bu 2 google stratejileri ile daha fazla para kazanmak

Google modern internet dünyasinin önemli bir unsur haline gelmistir. Onlar sürekli herhangi bir internet küçük isletme basarili olmak için yardimci olmak için devrimci ürünleri ve yöntemleri ile disari geliyor.

Herhangi bir internet küçük isletme için önemli bir katki olarak büyük ölçüde Google, yani Adsense ve Adwords ve basarisina katkida bulunmustur iki öge, bu makalenin tabidir.

1. Ilk olarak, Google Adwords hakkinda konusalim. Bu tiklama reklam platformu basina ödeme ve anlik trafik web sitenize gelen almak için kullanabilirsiniz.

Sadece ilk olarak bazi ögrenme yapmadan Adwords kullanarak içine atlamak istemiyorum. Baslangiçta, dogru anahtar kelimeler teklif bulmak için nasil gibi seyler ögrenmek gerekir, ne kadar her bir anahtar kelime ve kaç tiklama bir satis olusturmak götürecek teklif için.

Çogu zaman, insanlar sadece ilk çalisir ve sadece para atmadan sonuna kadar ögrenmeden Google Adwords kullanmaya baslayacak. Ne yapmak istediginiz ögrenme devam, daha sonra küçük bir kampanya ile baslar ve daha karli olur gibi son kampanya artirmak.

Adwords ile basarinin anahtarlarindan biri teklif için dogru anahtar kelimeleri seçmektir. Online, ücretsiz egitimler, videolar ve nasil daha az rekabetçi ve iyi dönüstürmek olasidir anahtar kelimeleri bulmak için size gösterecektir ebooks birçok bulabilirsiniz. Sonuçta, size teklif mümkün oldugunca düsük olmasini istiyorum.

2. Görüsmek üzere diger Google ilgili madde Google Adsense. Sitenizde Adsense koydugunuzda, adet ilan sitesi içerigiyle alakali Google tarafindan olusturulur. Bu reklamlarin herhangi bir zaman herkes tiklama, otomatik tiklama için ödemesi yapilacak.

Her yil, milyonlarca kendi sitelerinde barindirma Adsense için Google tarafindan yöneticileri için ödenir. Çevrimiçi bugün Google Adsense kendi bloglarinda çalisan olan en popüler bloglar çogu.

Orada web sitesi için Adsense yüklemek için nasil göstermek Google’in sitesinde egitimlerini takip edilmesi kolay birkaç. Aslinda yapmak çok kolay ve çok ücretsizdir. Eger rakip kontrol ederseniz, bunlarin çogu kendi web sitesinde Google Adsense reklamlarini çalisan oldugunu göreceksiniz.

AdSense gelir artirmak için iyi bir strateji sitenize ekstra sayfa eklemeye devam ve Adsense de bu sayfalarda oldugundan emin olmaktir. Web sitenizin boyutu büyümeye devam ediyor gibi, AdSense gelir potansiyelini onunla büyüyecek.

Bu, Internet küçük isletme ile ekstra para kazanmak için Google kullanabileceginiz 2 yolu oldugunu. Google Adwords ve Google Adsense Hem zaten güvenilirligi kanitlanmis ve çevrimiçi deger ve internet pazarlamacilari büyük bir yüzdesi bugün bunlari kullanmak var.