karli bir damla gemi programi online çalistirma

Damla nakliye popülerlik online perakende magazalar çogalmasi ile son on yilda önemli ölçüde büyüdü. Damla nakliye just-in-time envanter yönetimi ve perakendeci stok herhangi bir mal tutmaz tedarik zinciri yönetiminde en iyi uygulama olarak kabul edilir. Bunun yerine, müsteri siparisleri üretici ya ya da bir toptanci gönderilir o zaman dogrudan müsteriye gemi ögeleri. Birak nakliye yaygin envanter bir yatirim yapmadan müsteri ögelerin çok çesitli sunmak için katalog, mail order ve internet perakende isletmeler tarafindan kullanilir.

Birak nakliye üreticiler, distribütörler ve perakendeciler için iyi bir is. Kendi yeteneklerini her – perakendeci satis ve müsteri hizmetleri üzerinde yogunlasmaktadir ise tedarikçi, üretim ve nakliye konsantre. Tedarik zinciri çaba tekrarini zincirinde sadece bir üye olarak ilgili maliyetler ile birlikte azalir ‘, almak paketi ve gemi’ gerekiyor. Depolama ve nakliye maliyetlerinde tasarruf perakendeci tarafindan aktarilabilir gibi damla nakliye de tüketici için iyidir.

karlarini artirmak için açilan gemi süreci otomatik

E-ticaret yazilimi kullanarak bir çevrimiçi açilan gemi programi otomatik gerçek kar içine bile düsük marjlar ve küçük dolar ögeleri açabilirsiniz. Çesitli damla nakliye fonksiyonlari tam uçtan uca otomasyon asagidaki ögeleri içermelidir.
Emir içeri gibi resmi satin alma siparisleri (POS) gerçek zamanli olarak tedarikçiler için disari çikmak
Emir yerine getirildigi gibi Tedarikçiler perakendeci nakliye bilgileri, gerçek nakliye maliyeti ve takip numaralari geri saglar.
Müsteriler otomatik nakliye bildirimleri alirsiniz.
Tedarikçiler yaslanma emriyle durumu istenir.
Ödeme döneminde her tedarikçiye borçlu miktari otomatik olarak hesaplanir.

Perakende satis otomasyon olmadan olarak yönetmek için damla nakliye islemini otomatik e-ticaret yazilimi kullanarak program kolaylastirir, müsteri hizmetleri ve siparis yönetim kadrosu daha büyük olmalidir. Bir perakendeci bir kez otomasyon para harcayabilirsiniz veya devam eden insanlar üzerinde geçirebilirsiniz. , Hiçbir tatil, hasta gün veya yönetmek için saglik plani ise alma ve isten yoktur Olarak Yazilim insanlardan daha yönetmek çok daha kolaydir. Damla nakliye için otomatik e-ticaret yazilimi kullanarak perakendecinin karlarini maksimize edecek.

E-ticaret açilan gemi otomasyon ile yazilim ayni zamanda tedarikçilere kolaylastirir. Tedarikçiler açik siparislerin bir listesini almak, borçlu miktarda ve ödemeler çalisan bir hesap ne kadar perakendeci onlar için satiyor ne ögenin üzerine arti raporlari yapti. Otomasyon tüm süreci kagitsiz ve seffaf hale getirir.

Alisveris sepeti bir ürün bir tedarikçiye bagli sonra, bu ürün için satin alma siparisleri otomatik olarak çikabiliriz. Herhangi bir teknik sorular gibi kolayca, satici gidebilirsiniz.

Perakendeci için ek Hususlar

Tedarikçiler magaza için gemi damla istesin. Neden için bir tedarikçi damla gemi gerekir? Çesitli tedarikçilerin ürün birlestiren herhangi bir perakende is sinerji üretir arti onlarin tam bir çizgi tasiyabilir. Bir çorap modelde, bir perakendeci ürünleri en iyi satacak seçmelisiniz. Bir damla gemi model, perakendeci envanter döner için endise olmadan bir tedarikçinin tüm ürünleri tasiyabilir. Üreticisi durumunda, ayrica daha küçük veya daha yeni sirketler için çok önemlidir kendi markasi tesvik edilecektir.

Sen kredi karti islem ile seçenek var. Eger yetki ve hemen yakalamak veya sadece yetki ve sevkiyat sonra yakalamak mi? 48 saat içinde sevk ögeler için, yetki ve yakalama damla nakliye yazilimi kullanarak tam otomatik bir süreç olabilir.

Birçok is kararlari oldugu gibi, bir damla gemi programi çalistirmak için seçim kendi tuzaklar ve riskleri var. Kredi karti dolandiriciligi, döner, hasarli mal ve backorders tüm her tedarikçi kendi politikalarini olacak gibi kendi depo çalisan daha karmasiktir.

Backorders da tedarikçinin stok durumu yazilimi ile alisveris sepeti entegre ederek en aza indirilebilir. Bu envanter eksikligi dayali backorders ve siparis iptalleri hem uzak durmaniza yardimci olur. E-ticaret saglayici ekstra bir hizmet olarak sizin için bu entegrasyon saglayabilir.