nasil dogru e-ticaret saglayici seçmek için

E-ticaret online is yapmanin en sasirtici ve potansiyel olarak pahali bilesenlerinden biridir. Burada pahali e-ticaret hatalardan kaçinmak yardimci olmak için bes ipucu.

Sen tam bir saglayici seçmek gerekir. Tam bir e ticaret saglayici ile bu bir iki tasarim ve sitenizin ev sahipligi yapacak oldugu anlamina gelir. Bu olabilir ya da özel bir durum için uygun olmayabilir.

Web sitesi de son derece profesyonel bakmak gerekir. Bu son teknolojilerden yeni uygulamalarin çok basit bir web sitesi daha onlari daha hale getirecek gelismis web uygulamalari olmalidir.
Java veya flash ya da çok teknik bazi diger teknoloji kullanabilirsiniz. Onlar da sizin için bir alisveris sepeti olusturabilirsiniz.

Bir milyon sirketler web sitesi barindirma yapacak kadar büyük bir is size bilgi verecektir.

Onlar büyük özelliklere sahip anlatacagim. Sizin hosting hesabi son zamanlarin en gelismis teknolojileri desteklemek olacaktir. Hatta java veya flash ya da web sitesi gelistirmek için kullanilan diger teknolojileri kullanabilir. Ayrica hosting ile bir alisveris sepeti saglayabilir.

Dogru e-ticaret saglayici seçmek için 5 önemli ipuçlari

1. Tam bir seçim saglayici-Sen ilk web sitenizin ihtiyaçlarini bilmek gerekir. Ayni zamanda tasarim ve web sitenizin ev sahibi seçerseniz o zaman mücadele için daha kolay olacaktir. Bazi saglayicilar ayni zamanda tasarimi ve hosting sunuyoruz. Bu ideal olarak kabul edilir.

2. Aklinizda Eger onlar daha önce tasarlanmis ve ev sahipligi ettik benzer sitelerin örnekleri göstermek eger is yaparken tasiyan sirket örnekler-sorun arayin. Sirket, daha önce sanayi veya is türünüze için bir site tamamlamis ise, olasiliklar bunlar siteniz için gerekenleri size sunmak mümkün olabilir vardir.

3. Bir web sitesi ve tirnak sadece olabilir hosting … Bir web sitesi ve barindirma alinti – “Baska ne” baslamak gerekir isteyin. Bir alinti aslinda, yapmak istediginiz ne sizin düzeni size bitmis ürün temin ne olacak anlamina gelmez. Bir tasarim sirketi alisveris sepeti ek olarak bir ödeme ag geçidi veya tüccar hesabi ile veremem bu iyi bir örnek olur.

4. Ödemek için korkmayin – bu gün ve yas özellikle, eski atasözü çok dogru “Ne sen ödemek için alin”. Online olmak istediginiz yere tüm bu Do-It-Yourself araçlari ve acil e-ticaret siteleri için terk edilmez. Profesyonel hizmetler internette sonsuza kadar ayirt edilebilir.

5. Konusma Dikkat – Eger sorulara cevap sohbet konum sirket istedi mi? Eger is sorular ya da tam tersi teknik cevap almak mi? Ya da aslinda sirketin çevrimiçi yapmak ve sizin için bunu basarmak nasil size göstermek için çalisiyoruz ne dikkat yapar? Aksi takdirde, insanlarin hatali grubuna bahsediyoruz. Uzak dur, ve size ne gerek elde edene kadar diger sirketler hedefliyoruz.

E-ticaret saglayicilari web siteniz için temel sunmak ve kendi yararina en iyi saglayici seçtiginizden emin olun.