paket teklifleri ile daha fazla satis yapmak için nasil internet alisveris sepeti

Bir internet alisveris sepeti kurulum tugla ve harç dünyadan çok ögrenebilirsiniz. McDonald’s’in kendi Happy Meal ile bunu. Seyahat acentalari kendi paket firsatlar ile bunu. Biz neden bahsediyorsun?

Henüz çok çok internet alisveris sepetlerini az gelismis satis degeri ve gelir artirmak için inanilmaz basit bir sekilde – teklifler veya Satisi Bundle.

Basit bir strateji bir müsteri zaten satin alinmasina karar verilmistir kez deger veya ilgili ögeleri ekleyerek içerir.

Örnegin egzersiz ekipmanlari, egzersiz giyim, ya da vücut bakim ürünleri satan varsa bir Bundle Teklif yapmak için bir indirimli fiyattan orijinal satin alma ile birlikte koymak olabilir.

Iyi bir internet alisveris sepeti yazilim paketleri basit kurulum yönergeleri ile birlikte bu özelligi olmalidir. Istemci alisveris sepeti içerigini gözden sayfaya alir sonra, Bundle Teklif görünebilir. Daha sonra tek bir tiklama ile müsteri eklenti için bonus ögeleri seçebilirsiniz.

Müsterilerine kapatmak hangi saldirgan üzerinden gelen önlemek için Bundle Teklif açiklayan dikkatle ifade seçin. Yerine sadece bir indirim teklif yaparak daha ögenin faydalari dikkat çekiyor.

Örnegin, “tüm dogal, bitkisel dus jeli (markasi) ile, bizim egzersiz ekipmanlari ile egzersiz yaptiktan sonra serinletici, canlandirici dus keyfini çikarin. 5 Bir paket bir ek $ için siparis ile sevk edilebilir. ”

Bir internet alisveris sepeti seçerken, masada para birakmayin bu yüzden bu tesis oldugundan emin olun.

Bundle teklifler çok az ekstra çalisma gerektirir ama onlar zaman içinde satislarda önemli bir artis saglayabilir. Müsteri ilk satin almak için isledigi, satin modunda zaten. Ikinci satin alma çok daha kolay!