e-is ipuçlari bilmek iyi

E-is geçmisi çok sayida is web siteleri tüm sanal dünyada ortaya çikti 1998, geri gider. O, müsteriler ve diger ilgili taraflara bu basit portallari ziyaret ve ürün bilgi ve siparis vermek görüntüleyebilir. E-is evrimin bu asamasi çok etkili degildi ilk temel satin alma yetenekleri tanitti.

Bir sonraki asama siparis yönetimi, satin alma, lojistik, mali yönetim ve tedarik zinciri planlama dahil ederek, Web tabanli teknolojileri genisletti. E-is evriminde Üçüncü asama mümkün pazarlari etkilesim için yapti. Günümüzde, danismanlar ve analistler bir noktada ticaret borsalari da sanal uzayda kurumsal kaynak planlama yetenekleri çogaltilacak tahmin ediyorlar.

Bugün faaliyet gösteren çevrimiçi alisverisi alti tür gerçek çok-çok bir-çok gelen, vardir. Belki de bu tüm hakkinda ne merak ediyor. Peki, bir-çok Pazari birden fazla aliciya bir satici baglayan, bir özel borsa kurulusudur. Satici, katilimcilarin is istedigi sekilde yapmak zorunda, piyasada kurallari yapmak için biridir. Satici genellikle pazar sahibidir.

Ben konusacak Online Döviz ikinci tip Broker Hub. Bu arada ürün fiyatlandirma göre birden fazla alici ve birden fazla saticiya maç içindir. Broker hub iyi genellikle toplu olarak satilan mal, için uygundur ve ihale ve teklif süreci bir tür olarak satin alinan sinirli tedarik ürünleri için vardir. Tirnak ve teklifler, sözlesmeler ve alici ve satici arasindaki diger islemler için talepleri isleme iki yolu vardir. Gerçek zamanli dinamik islemler daha sik kullanilir hale bile onlar, e-posta ve otomatik teklif süreçlerle ele alinabilir.

Toplayici Hub potansiyel alicilar için farkli tedarikçilerden katalog içerigini görüntüler. Bu merkezlerinden bazilari ayni zamanda sözlesme ve yetkileri gibi diger içerik, görüntüleyebilir.

Birden fazla alici ve bilgileri paylasmak için saticilar için yazilim araçlari ve sanal ortamlarda Isbirligi Hub bulunabilir. Bu hub benzer birçok yönden, Translator Hub, alim, satim ve isbirligi yetenekleri saglar.

Son olarak, ancak, online alisverisi son türü çok-çok Pazaryerleri içerir. Birden çok alim sistemi birden fazla siparis sistemleri ile dogrudan etkilesim saglayan sanal yazilim ortamlardir. Sonuç satici ve alicilar arasinda sinirsiz ve e-ticaret dinamiktir.

Çok büyük bir pazar sirf içinde ve sanayi genelinde hem kabul edilmektedir birçok standartlari, görünmeye basliyor. Yani bu yolculuk için asmak!