e-ticaret alisveris sepeti yazilim nasil

Online satis veya online satis sürecinde modernize isteyen yolunda ilk adim atmis olsun, isinizi dogru araçlari ve basarili umutlari ve müsterilerin ilgisini kullanici dostu bir web sitesi baglidir.

Dogru araçlari seçilmesi is verimliligini artirmak için harika bir yol olabilir, ama nasil uygun bir e-ticaret alisveris sepeti çözüm aldiginizdan emin olabilir? Gizli e-ticaret alisveris sepeti yazilim nasil yatiyor.

Tipik olarak, en çok alisveris arabalari benzer bir yapiya paylasmak, ama bir e-ticaret alisveris sepeti yazilim digerinden daha iyi yapan bazi özellikleri vardir.

nakliye hesaplari

Nakliye hesaplamalar, son birkaç yil içinde çok daha gelismis hale gelmistir. Iyi alisveris sepeti yazilimi kadar güncel seçenekler sunar:

Tüccar tarafindan kurulan look-up tablodan hesaplayabilirsiniz.

Kullanici anlik eylem ve tam parasal islem almaya ikna “dügmesi artik siparis etmek veya satin almak” saglayin.

Otomatik olarak ürün ve gerekli nakliye bedeli de ekleyin.

Büyük nakliyatçilar ve kuryeler bilgi çekme gerçek zamanli hesaplamalar.

güvenli islem

Çevrimiçi kimlik hirsizligi artis nedeniyle, kullanicilarin güvenlik online hakkinda daha fazla ilgili hale gelmistir. Iyi alisveris sepeti yazilim güvenli bir islem sürecinde saglar. Bu hassas kredi karti bilgilerin hirsizligi önlemek için üç ana unsurdan olusur:

Bir ödeme kaçamak web sitesi ve kredi karti islemci arasindaki korumali iletisim saglamak. Güvenli bir ödeme kaçamak müsterileriniz arasinda güven insa etmek için önemli bir özelliktir. Güvenli bir ödeme kaçis olmadan, birçok satis beklemeyin.

Bu yazilimi kullanarak onlar yerel sunucuda kredi karti numaralari saklamak degildir, çünkü çalinmasini kredi karti numaralari koruyacaktir.

Güvenilir bir e-ticaret alisveris sepeti yazilim tüccarlar korsanlara karsi kredi karti bilgilerinizi vermeden siparis süreci saglar. Bu, genellikle güvenli bir SSL baglantisi kullanilarak tüccar tarafindan gerçeklestirilir.

Iyi bir e-ticaret alisveris sepeti yazilim online sirketlerin ürünlerini ve çok yerel pazar ötesinde hizmet pazari ve online satis artirmak için yardimci olur. Gelismis özelliklere sahip bir alisveris sepeti çözüm olan bir is sahibi ek kar içine sinirli satis açmak için onun is için yapabileceginiz en uygun maliyetli kararlardan biri olabilir.