güven yapanlar ile web sitesi dönüsüm oranlarini artirmak

Bir ziyaretçi yeni bir web sitesi (sizin belki de) gelince o süpheci, sinir, genellikle dikkatli oldugunu. Onlar “Neredeyim ben? Bu sitenin ne tür?”, Sormak Onlar göstergeleri, ipuçlari ariyor, etrafina bak.

Güven insaatçilar bir saygin, dürüst, güvenilir web sitesi ulastik ziyaretçilerin güven vermek olan seylerdir. Güven insaatçilar görünür varligi olmadan, ziyaretçinin, süpheci süpheli ve herhangi bir islem yapmadan terk olasiligi daha yüksektir kalir.

Ziyaretçi o güvence oldugu güven insaatçilar gördügünde, o, biraz dinlenmek ciddiye sitesi almak ve orada is yaparken dikkate almak egilimindedir. O kalmak ve bir haber bülteni için kayit, ciddi sunuluyor düsünün olasiligi daha yüksektir, hatta bir sey satin alin.

Webmaster bakis açisindan, güven insaatçilar müsteri haline süpheci ziyaretçi dönüstürme önemli bir unsurdur!

Burada ziyaretçiler arar ve yöneticileri yaklasik önem sirasina göre düzenlenmis, saglamalidir güven insaatçilar bir listesi:

1. Sayfa Iletisim. (Kim bu insanlar ARE? Aslinda onlari bulabilir miyim? Onlari Iletisim?)
2. Gizlilik bildirimi. (Benim e-posta adresine sahip bu insanlar güvenebilir miyiz?)
3. Hacker Proof gibi sertifika kuruluslari mühürler, Dürüst e Çevrimiçi, e-Güven, Better Business Bureau veya benzeri. (Bu insanlar için kefil kim?)
4. Bu VISA, MasterCard ve PayPal gibi tanidik logolari (onlar ile mali baglantilari kim var? Ne mali kuruluslari bunlari bilmek ve onlarla is yapmak?)
5. Adi ve site arkasindaki kisinin fotograf. (Gerçek bir kisi burada mi? O / o neye benziyor? Onlar hakkinda bana ne diyor?)
6. El yazisi imza. (Arkasinda durmak isteyen bu sitenin sahibi mi? Bunun için hatta kendi adini ve imzasini atti mi?)
7. Görüsler – (baska kim bu web sitesi ile vurmustur deneyimlerini neydi?)
8. Kayitlar ve Videolar – giderek bunu arkasindaki kisi haber oldugunu, web siteleri kisisel bir duygu vermek için kullanilmaktadir. Web sitesi arkasindaki insanlar güven varsa, ziyaretçinin web sitesi ile ilgili olarak daha fazla ilgileniyor.

Çok sayida bölünmüs testleri bu güven insaatçilar, tek basina ya da kombinasyonlarda varligi, önemli web sitesi dönüsüm oranlarini artirmak oldugunu dogruladi.

Ürün veya hizmet satmak için, sadece vurgulamak ve olumlu yönlerini satmak için yeterli degildir. Yok ya da en azindan nötralize edilmelidir Sizinle is yapmak için önceden var olan olumsuz inhibitörleri vardir.

Ziyaretçilerinizin süpheci gelecek. Onlara bir sey satmak için önce onlari güvence ve süphecilik güven dönüsmesi gerekir.