Hükümet haciz bir alti rakam gelir yapabilirsiniz – mülk sahibi olmadan

Eger hükümet haciz yatirim bakarak oldum, dogru yoldayiz. Bildigim kadariyla emlak gider yatirim olarak, vergi rehine özellikleri dogasinda kar potansiyeli yenemezsin. Eger vergi satis ihale bypass ve sahipleri kendileri dogrudan satin alirsaniz, bazi çok iyi firsatlar bulmak için durmak. Eger ev almayi nefret bile Ancak, yine de farkli bir sekilde hükümet haciz gayrimenkul ölçekli çeklerinden alabilirsiniz.

Nasil? Vergi satisi olusturulan Fazlaliklari odaklanarak.

Daha geri vergi borçlu oldugunu daha hükümet haciz için teklif oldugunda, hükümet (bu iki ipotek rehine satilik çogu durumda dogrudur ve vergi cebri icra satisi) toplamak için sahibi için bu asiri para tutar. Sahibi para almak için gelmez, birkaç yil sonra hükümeti tutmak için alir. Birçok sahipleri, son bilinen adresi itibaren tasindi beri ne yazik ki, bu fonlarin bildirilir ve para kaybetmek degil – kalici, hiçbir basvuru ile. Eger içeri Iste bu noktada

Bir “bulunan para yanlisi”, ya da bu Fazlaliklari arastirmalar biri olarak, kolayca habersiz para insanlar bildiren bir alti rakam gelir yapabilirsiniz. Nasil? Iki Basit bir deyisle: bulucu ücretleri. Büyük içeriden kaçamak: çogu eyalette, devlet sahipsiz fonlari, bir bulucu ücretleri için bu gayrimenkul olusturulan fonlardan en yok sarj edebilirsiniz yüzdesine bir kap varken. Bu, bu para kurtarma da yardim için% 30-50 (endüstri standardi) sarj anlamina gelir. Bu etik mi? Evet. Sensiz, zaman% 99, bu sahipleri bu para hakkinda bilgi asla ve kalici olarak kaybedersiniz. En sahipleri ücreti ödemek ve hiçbir sey% 100 almak daha% 50-70 almak için daha mutluyuz.

Özellikle mevcut ekonomi, daha fazla hükümet haciz her zamankinden daha gerçeklesiyor. Bu düzenli olarak binlerce dolar onlarca çalistirmak Fazlaliklari. Yani örnegin, 40.000 $ geçkin bulmak ve bir% 40 ücret karsiliginda yardimci olmak için izin sözlesmeli sahibi olsun, tüm dedi ve bittigi zaman, sen 16.000 dolar maas ortadan yürüyecegiz. Birkaç gün is için kötü degil, degil mi?