iyi bir online toptanci bulma ipuçlari

Bir online toptanci bulmak ilk kez girisimciler ve deneyimli internet pazarlamacilari her ikisi için de zor ve zaman alan bir istir. Bulma, siparis boyutlari ve fiyatlandirma disari planlama için seçici müsteri destegi ile ilgili bir trialing yeni bir tedarikçi iyi zaman sinir bozucu ve inanilmaz kötü neden olan stres olabilir. Küçük isletmeler ve yeni müsteriler yanit vermeyen birçok toptancilar ile, en iyi ve en parlak toptancilar ile kapi senin ayak almak için çok zor olabilir. Neyse ki, sadece birkaç küçük degisiklik ile, bir online toptanci için arama stres uyaran gelen imkani açilis gidebilirsiniz.

Bir online toptanci toplama zaman ölçekli is ihtiyaçlarini karsilamak için bu hizmetleri sunmaktadir bir ile gitmek için temelde önemlidir. Stokunun nispeten küçük miktarlarda nakliye Birçok yerde bagimsiz is sahipleri ve pazarlamacilar, toptancilar dropshipping ile gitmek. Bu saglayicilar ürün saglamak ve teslimat ve siparis yönetme hem sorumlulugunu almak. Yapmaniz gereken tek sey satis yapmak oldugunu. Ne yazik ki, büyük dropshippers biri ile kapi almak büyük bir süre taahhüdü ve evrak büyük bir miktar gerektirebilir.

Yani, toptanci ve dropshipper is iliskisi baslamak için en iyi yolu nedir? Genellikle kaliteli saglayicilarinin önceden seçilen listeden kendi toptanci ve dropshippers seçmek için acemi girisimciler için iyi, var konusma. Bu tek basina gidis degil birkaç önemli faydalar saglar:

– Düsük kaliteli saglayicilari otomatik olarak filtrelenir
– Saglayicilari irtibata engel çok daha küçüktür
– Saglayicilari bulmak ve karsilastirmak daha kolaydir

Bu avantajlar bagimsiz aramak için daha çok daha kolay sadece kurulu bir dizinden saglayicilari almak için yapmak. En büyük ve en iyi toptanci ve dropshippers hemen hemen her zaman kolaylik açisindan akilli seçimler olmasina ragmen sunulan birçok farkli dizin hizmetleri ile, seçimler, genis. Arastirma ve stres testi emin olun herhangi bir dropshipper veya toptanci bir uzun vadeli bir sözlesme taahhüt ve stok büyük miktarda satin almadan önce – bir stressiz is iliskisi istiyorum, ve bu iyi titiz mikro-test ve analiz ile test edilir.

Temas bariyer aninda birçok ilk kez girisimci kapatabilirsiniz seydir. Birçok toptancilar müsteri sorulariniz kollari perakende çikis yaninda çalismayi tercih, müsteri hizmetleri ile ünlüdür degildir. Belki de isin dogasi nedeniyle, bu bilgi kitleleri almak biraz zor. Toptanci ve dropshipper dizin çok degerli olarak giriyor. Ilk temas – – herhangi bir is iliskisi en stresli kismi götürüp tarafindan dizin girisimciler dropshippers ve toptancilar temas ve herhangi bir online is için uzun vadeli sonuçlar üretecek bir iliski olusturmak için benzersiz bir firsat saglar. Arastirma asamasinda zaman tasarrufu olarak, çevrimiçi pazarlamacilar ve girisimciler mümkün olan en basarili is yaratmaya zaman odaklanabilirsiniz.