nasil ticari hesaplar çalisir

Onlar internetten bir sey siparis zaman dünyanin hemen hemen herkes güvenli ekranlari gördü. Bu tüccar hesabi servis denir. Bu tüccarlar, kisisel kredi karti erisebilir olmasini saglamak için olusturuldu. Eger online bir internet is var ya da bir baslangiç ??düsünüyorsaniz, size ticari hesaplar isi nasil anlamak gerekir.

Bir tüccar hesabi nedir?

Tüccar hesaplari bir kisinin banka hesabi veya kredi karti bilgileri dogrulamak için kaydolmak için sahip oldugu web siteleri vardir. Verisign, Master Card, Visa ve diger birçok web sitesi gibi. Birçok web sitesi de sadece birisi yasal olarak mesru bir islem yapmak mümkün oldugundan emin olmak için, sadece bir kisinin yasini dogrulamak için bu bilgileri kullanabilirsiniz.

Için bazi iyi ticari hesaplar nelerdir?

Tabii ki, daha önce bahsedilen hesaplari olmasi harika, siz istediginiz zaman sadece internet üzerinde arastirma biraz yaparak, farkli hesaplar ekleyebilirsiniz.

Ebay.com internet üzerindeki en popüler açik artirma ve sadece kullanilabilir kredi kartlari çogu kabul, onlar da ödeme baska yollarla kabul. Paypal daha fazla kullanilan bir çok popüler bir kredi / banka karti sirketidir. Bu web siteleri birçok kisi yerine bireysel sirketler ve insanlarin banka bilgileri tüm vermek daha bu kartlardan birini kullanin oldugu gibi, islem yapmanin bir araci olarak eklemek kolaydir. Insanlarin kullanimi gibi diger kartlari, Greendot ve All Access bulunmaktadir. Eger bir kredi karti veya banka karti alabilir diger küçük sirketleri, ancak vardir. Eger yerel bankada kurulmus bir kredi / banka karti var, ve kendi is varsa onlari, bir is tüccar hesabi eklemek olabilir.

Kendi is sahibi

Kendi is varsa, sadece nakit satis yaparak sadece çok para kaybedebilirsiniz. Onlara çok nakit tasimak ve onlar gerçekten istediginiz bir sey satin alabilirsiniz tek yolu bir banka / kredi karti makinesi kullanmaktir yok epeyce gezginler vardir. Bu yüzden madde kaçirmak ve para kaybedersiniz. Sadece olsaydi sadece araciligiyla ve günün sonunda kendi karti kaydirdi olabilir mevcut makine dogru yere makbuz gönderdi. Her türlü is yerleri bu makineleri kullanmak, onlar zaten ne kadar önemli fark var, ve müthis gelirlerini artirmistir. Böyle Wells Fargo Online gibi yerler, çevrimiçi bir tüccar hesabi açmak ve etkinlestirmek için izin verir.

sizin avantajlari

Onlardan siparis ederseniz Birçok internet isletmeler bazi çok iyi indirimler sunacak. Hepsi kimliginizi ve diger degerli bilgileri çalmak birisi hakkinda endiselenmenize gerek kalmadan giris kart bilgileri için izin güvenli web siteleri var.

Kendi is varsa, bu temel ve bu ticari hesaplar birini açmak için yararli hem de olacaktir. Bunu bir kez, daha sonra ürünlerini tanitmak için bir internet satis sitesi olusturarak is olusturabilirsiniz. Bu ticari hesaplar isi nasil anlayarak müthis satis marji artirabilir.