online alisveris – shopping_ en yeni trend

Online alisveris düsündügümüzde, birçok düsünce kimse bilmiyor ki, herkes uyurken, gece geç saatlerde mal kontrol almak için en sevdiginiz ve özel öge için arama gibi, akla gelen.

Insanlar online alisveris zirveye ulastigini düsünüyorum. Ama gerçek su ki biz online alisveris döneminin basinda sadece konum oldugunu. Bu bütün bir nesil bu yeni bir trend tanitildi olan zamandir. Ve korkunç bir sey egilim çok hizli büyür oldugunu. Sadece birkaç yil ile, tüketicilerin internet harcadigi para milyarlarca dolar üzerinde ulasmistir. Söylemek basit, internet alisveris kalmak için burada ve büyüyor.

Biz yillar önce geriye baktigimizda, o kadar çok insan online alisveris maruz birakildi. Ama simdi, internet hizla degisen hizi sayesinde, insanlar sadece evde iken onlarin sandalye veya yatakta oturarak yeni giysi, elektronik, hatta taki ögeleri satin alabilirsiniz! Ve bu ne kadar harika.

Hatta tüketiciler lüks ve elektronik ya da taki çevrimiçi gibi yüksek fiyatli ürünler siparis dikkatli degildir. Aslinda, giysi gibi ögeleri kendi online magazalarda peynir ekmek gibi satiyoruz. Görüldügü gibi, online alisveris bütün bir nesil alisveris kavrami yaklasti yol devrim yaratti.

Online alisveris hizli ortaya çikmasi ile, gelecekte daha da karmasik ve düsünülemez olacaktir. Bu yeni bir trend sayesinde, küçük hemen hemen tüm büyük markalar ölçekli yitip olma standardizasyon ve ekonomileri ile kâr ile, kisa zamanda büyük olacak.

Bir gün bütün bu dünya da sanal dönecek eger sürpriz olmayin. Evet, sadece Matrix gibi …