online magaza

El sanatlari satmak Baska büyük yol, bir Online Magaza açmak için ..

Bu internet üzerinde sürekli olarak el sanatlari tutmak için harika bir yoldur. Eger el sanatlari iyi yapmak oldugunu görmek, ziyaret takip ve isterseniz dünyanin her yerinden alicilar olabilir!

Eger internet üzerinde sanat ve el sanatlari satis bir sonraki adimi atmaya karar verirseniz, yapmak ve satmak ve dikkate nakliye alacak hangi ürünlerin karar.

Senin eserin büyük ve agir ise, paketleme ve nakliye fiyatlari bazen satiyoruz öge daha yüksek olabilir gibi, bu özel madde online satis için çok karli olmayabilir ve bu potansiyel bir müsteri kapali koyabilirsiniz.

Ayrica iyi bir dijital fotograf makinesi yatirim, ya da mükemmel fotograflar alir birini ise emin olun. Hiç “Bir resim bin kelimeye bedeldir” diyerek duydun mu? .. Bu internet üzerindeki herhangi bir ögenin satis önemli bir parçasidir. Farkli gibi ön olarak madde manzarasi, arka, yan, almak ve resimde diger dikkat dagitici olmadigindan emin olmak gerekir. Iyi fotograf çekmek için harika bir yol, bir arka plan için bir sayfa, ya da dogal bir ortamda parça gösteren bir kurulum ile, sadece resimler için bir alan kurmak için. Iyi fotograf çekmek için zaman ayirin.

Büyük fotograf çekmek tavsiye en önemli parçalarindan biri, açiklamanizda bir ölçüm sadece içerir, ayni zamanda resimde parçanin yaninda bir cetvel ya da mezura göstermektir. Sen kaç kisi tamamen açiklamasinda boyutu açiklandigi halde, beni kapali küçük parçalar satin almis ve daha sonra boyutuna göre sasirdik hayran olurdu. Müsteriler madde taramak için birkaç saniye sahip olma egilimi, ve bakacagiz ilk etapta resmi vardir. Eger parça büyüklügü göstermek, özellikle onun gibi taki ve koleksiyon, resimde bir cetvel ya da sadece onlari boyutu hakkinda bir fikir vermek için bile bir dolar fatura, olarak, minyatür. Ise

Kendi online magaza olan satis eklemek için harika bir yoldur, arkadas ve aileleri için kartvizit ve el ilanlari, ve e-postalarinizi web sitenize koyabilirsiniz .. Bu kategoriler halinde el sanatlari veya kreasyonlar ayirabilirsiniz, ve iyi resimler varsa .. bile daha iyi! bir bakin! Eger online el sanatlari satis için asagidaki için sadece ideal bir yol olabilir!