Online tekne ihaleleri

Her zaman bir tekne istedim ama hayallerinizdeki Teknede on binlerce (veya daha fazla) harcamak için para yok mu? Sonra online tekne ihaleleri yararlanmak! Bu çok uygun bir fiyata için aradiginiz sey bulmak için harika bir yoldur. Bir yat, bir yelkenli veya sürat teknesi – – Bir tekne için piyasada iseniz ABD boyunca her ay meydana çevrimiçi tekne ihalelerin numaralardan herhangi birinde arzularinizin tekne bulabilirsiniz

Bir gemi ihaleleri bulunan ve bu online tekne ihaleleri için de geçerli, “oldugu gibi oldugu,” bazi çok kullanilacagi anlamina gelir ya da baglama fisleri içine kasirga veya diken gibi dogal olaylar, neden oldugu hasari ve benzeri hangi, satilir .

Eger bakiyoruz tekneler hasar varsa, açiklamalari en çok bu yüzden diyecekler. Çogu durumda, sahipleri de bir tekne herhangi bir sekilde hasar gördü konusunda çok özel olacak, bu tür tekne firtina veya kasirga veya bagli, deneyimli iç su hasari sizan olmadigi gibi bir “ayyy, ben yerlestirme kayma karsi tarafi kazinmis seyler “tür.

Bazi online tekne ihaleleri katalog ücretsiz vardi, ama web siteleri kesfetmek ve atlamak ve ihale baslamadan önce sürecinin nasil çalistigini alismis olabilir. Bir ihalesi tekne satin alindiktan sonra süreçleri tasima ve teslim, nakliye anlayin.

Onlar repossessed ve adil durumda mükemmel olabilir, çünkü birçok tekne ihalesi vardir. Bazen, tekneler bir kuru havuz veya kurtarma bahçesinde yer olabilir. Ilk ögrenin! Nakil römorklari üzerine gemilerin yükleme ile ilgili giderler oldukça pahali olabilir, bu yüzden teklifinizi içine bu giderleri rakam.

Teklif hakkinda ayrintili bilgi, temas satici ve nasil pikap ve ulasim düzenlemek için müzayede sirketi tarafindan sunulan online veya baski rehber araciligiyla kontrol edin.

Her zaman oldugu gibi, siz de onlarin kayma ve ne ücretleri de satin almak için aradiginiz teknenin tipine özgü yerlestirebilirsiniz emin olmak için yerel marina ile ilk kontrol. (Ya da kasaba veya sehir kodlarini bir römork üzerinde evin önüne ya da arka bahçesinde gemi park etmek izin olacagini.) (Ve can bir araba ya da kamyon gibi vinçler, römork, ve askilari olarak, hem de bazi özel ekipman gerekebilir ) agirlik kolu.

Bir repo aliyorsaniz, tüm kaydi da dahil olmak üzere gemi ile ilgili evrak, satis faturasi, mülkiyet basligi ve isleme katilan tüm ücretlerin farkinda almak mümkün olacak emin olun.

Bu ilk gemi ise, deniz faring daha deneyimli birinin ilk tekne satin alma size yardimci var. Ona sahip veya mümkünse hiç degilse, yani sira satin geminin denize oldugundan emin olmak için motor ve dis ve iç kabuklari, bölmeleri ve dikisler kontrol onu geminin görmek için size eslik.

Online tekne ihaleleri bulmak için, sadece favori tarayici arama çubuguna “online tekne ihaleleri” yazin, arkaniza yaslanin ve tiklama uzakta. Ülke genelinde ihaleleri mevcut tekne tekne sayisiz türleri göz atin ve her zaman hayal ettigim tam olarak bulmak. Oh, ve mutlu yelken.