sitenizden satis – umutlari için kolaylastirir

Bir web sitesi Bina genellikle pratik ve perspektif degisiklikleri nedeniyle ilginç sapmalara yol açabilir. Eger umutlari için seyleri basit tutmak gibi bu tamam çok uzun.

Bu site satis süreci söz konusu oldugunda pek çok isletme sahipleri istemeden kendileri ve müsterileri arasindaki engelleri dik. Basit mekanizmalar bu engelleri kaldirmak için yerine konabilir. Her zaman potansiyel müsteriler ile baglamak için yeni yollar ariyor Bir is sahibi sik sik defalarca amorti kendi çabalari bulur. En yaygin web satis engellerin bazi iletisim yöntemleri, ödeme yöntemleri ve teslimat yöntemleri eksikligi vardir. Bu potansiyel engelleri köprü, bir isletme sahibi bu engellerin her geçen daha fazla seçenek saglayabilir.

engelleri temas

Sadece iletisim seçenekleri ekleyerek daha fazla satis olusturmak için harika bir yol olabilir. Bazi web siteleri sadece e-posta teklif ya da sadece bir iletisim araci olarak bir iletisim formu. Ancak posta ya da faks ile, telefonla islem yapmak için tercih birçok insan var. Perakende siteleri bu gerçegi onlar Noel gibi sicak satis süre geçmesi ilk kez kesfetmek. Bazi insanlar sadece aramak gibi. Hayir, neden bilmiyorum. Sadece yapmak.

Kisi seçenekleri genis bir yelpazesi sunan da güvenilirlik olusturur. Bir e-posta adresine ek olarak bir ofis adresi, faks ve telefon numarasi olan is aslinda var olmadigini potansiyel müsteri gösterir ve temas kendilerini seffaf ve kolay yapti. Bu bilgi veren insanlar bazi Nijerya aldatmaca ile ilgili degildir izlenimi verir.

800 sayi kullanmak da itibarini kurmak ve bir satis bariyer kaldirmak için mükemmel bir yoldur. Potansiyel müsterilerin çagrilari sekme toplarken nazik bir jest ve bir potansiyel alici aramak için bir neden daha tesvik edebilir. Ücretsiz telefon bu gün elde etmek kolaydir ve dakikada yaklasik 6 sent mal olabilir – kitlenizi güven olusturmak için ödemek için küçük bir fiyat.

ödeme engelleri

Kredi karti – Birçok web siteleri mal ödemek için tek bir yol saglar. Daha fazla ödeme yöntemleri sunmak için pek çok neden vardir. Ilk olarak, herkes bir kredi karti var. Hemen hemen herkes yaptigi gibi ABD’de, öyle görünüyor olsa da, bu kredi direnç var asiri denizler pazarlarda dogru degildir. Ayrica, bazi insanlar sadece web üzerinden güvenli saglayan kredi karti bilgilerinizi hissetmiyorum. Ne olursa olsun güvenli ya da güvensiz Internet islemleri olmayabilir veya nasil, genellikle tüketicinin ne istedigini saglamak için isletme sahibi isidir.

Bu bir onay gönderilecek olabilir çogu web siteleri için bir adres ve yazdirilabilir bir siparis formu saglamak için basit bir konudur. Bir ev is çalistiriyorsaniz, bir posta kutusu ev adresinin is ayri tutmak için basit bir çözümdür. Bazi posta kutusu hizmetleri daha da is imajini gelistirmek paketi numarasi yerine bir kutu numarasi olmak için adres için izin verir.

Emir yerlestirilebilir hangi bir telefon numarasi saglanmasi ayni zamanda sizin ve potansiyel müsteriler arasinda bir bariyer kaldirmak için bir yoldur. Tabii ki bu da telefona cevap orada birisi olmasi gerektigi anlamina gelir. Sadece telefon cevaplama bir satis ve kayip satis arasindaki fark olabilir.

teslimat yöntemleri

Isletmelerin teslim çesitli yöntemler saglayan ürünler sunmak için müsteri ve potansiyel müsterilerin isteklerini karsilamak için baska bir yoludur. Birçok kisi teslim için bir tercih var ve siparis vermek için karar vermeden bu tercihi toplanti bir belirleyici olabilir. Bu isletmelerin, hizmet veren bir depozito için bir teslim alma hizmeti veren ve / veya sözlesme yakin mükemmel bir satis olabilir için.

sonuç

Siz ve satis yapma sansini artirabilir potansiyel müsteriler arasindaki engelleri ortadan kaldirarak. Diger seçenekler tarifi, video konferans ve daha fazla eslestirilmis, anlik mesajlasma destegi gibi de mevcuttur. Çok fazla seçenek ile izleyici karistirmayin için dikkatli olun. Genellikle temas, ödeme ve böylece insanlarin kafasini karistirmak için degil teslimat için varsayilan seçenekleri için hedef kitlenizi dogrudan iyi bir fikirdir. Diger seçenekler küçük baglantilar olarak gösterilir ya da seçenekleri açilir olabilir. Hedef kitlenizi daha baglamak için çalisarak, satis ve müsteri memnuniyetini önemli ölçüde artirilabilir.