sitenizin müsterilerinize tekmeyi sekiz yollari

Online mal ve hizmet satin alma daha fazla internet kullanicilari, birçok online is sahipleri sürekli trafik korumak ve dönüstürmek için araçlar ariyoruz. Bu karisik almak ve sitesi ve online islem sürecinde tasarimi sirasinda müsterilerin ihtiyaçlarini ihmal site sahipleri için yaygindir. Asagidaki akilda tutulmasi ve çevrimiçi gelir en üst düzeye çikarmak için çesitli noktalaridir.

Müsterilerine kovmak için Birinci nedeni yavas sitesine sahip olmaktir. Bir yavas yükleme sitesi karsilasma kullanicilarin% 99 kendi tarayicisinda ‘geri’ dügmesini tiklayin ve geri kalan 1% tarayiciyi kapatmak olacaktir. Her zaman özellikle büyük görüntüler dikkat ederek sitenizin yükleme hizi kontrol etmelisiniz. Sitenizi optimize etmek için bir ortak yolu görüntü kalitesini azaltmaktir.

Kredi karti bilgileri istendi, bazi müsterileri güvenlik endise ediyor. Bu site kendi kredi karti numarasi gerektirir ama uygun bir güvenlik ag geçidi göstermek olmasaydi kapinin müsterilerinize tekmeyi bir emin yoludur.

Bir anlasma yakin çok uzun sürüyor, ayni zamanda müsterilerin satin alma ruh hali öldürür. O zamanlarda kendi listenizi olusturmak için daha fazla bilgi istemek için mantikli görünüyor olabilir ama çogu alicilar sadece hizli üzerinde islem almak istiyorum.

Bu ürün güven asilayan ve ayni zamanda, en azindan belirli bir süre için kapali oldugu müsteri saglamak gibi bir iade politikasi zorunludur.

Ayrica potansiyel müsterilerden toplamak için gidiyoruz ayrintilari ne karar vermelidir. Bazi alicilar mümkün oldugunca müsterilerden oldugu kadar çok bilgi almak için girisim sitelerden uzak durun. Bir mükemmel tavsiyeler basit bir sey ve zaman içinde diger yararli bilgileri için istegi ile baslamaktir.

Yüksek nakliye ücretleri ve uzun nakliye zaman da müsterilerinize hareket edebilirsiniz. Özellikle yüksek nakliye ücreti ile online kitap için siparis Çogu alici bir aydan fazla beklemeyecek. Bu alicilar daha fazla ürün satin almak ve nakliye ücretleri feragat olmasina izin verir bir teklif düsünebilirsiniz.

Son yöntem pisligi çikis islemi için. Bu arada çikis dügmesine bir küçük ve disari onlar islemi tamamlamak isteyen ise müsterilerinize çilgin sürücü garanti edecek. Çikis dügmesi onu çevreleyen diger yaniltici bilgi olmadan belirgin olmalidir.