alisveris sepetleri büyük bir güvenlik sorunu olabilir

Baslik diyor gibi: alisveris sepetlerini güvenlik daha önce oldugu, her zaman önemli bir konudur, simdi oldugu, ve her zaman olacaktir. Eger, oldukça büyük ve rekabetçi piyasa girmeye çalisan bir küçük isletme Aore ise, alisveris sepeti uygulamalari web sitenize entegre büyük bir yatirim olacaktir. Ama çesitli konularda ele alinmasi gereken ve muhtemelen daha önemli bir biri güvenlik konudur.

Izin, AOS alisveris arabalari kavrami ile baslar. Alisveris arabalari Eger siparis ödemek için kredi karti veya herhangi bir elektronik ödeme hizmetlerini kullanarak ile alisveris yapabilirsiniz çevrimiçi uygulamalardir. Eger bir çevrimiçi magaza varsa, dosyalarinizi yerlestirmek ve nerede müsterileriniz ve potansiyel müsteriler onlardan erisecek güvenilir bir host gerekir. Ayrica olan arayüzü kolay ve islevsel bir alisveris sepeti gerekir.

Bir kontrol sahip tipik fonksiyonlari bir alisveris sepeti, toplam satin alma üretir nakliye masraflari hesaplamak ve gerekli kisisel bilgileri kaydeder. Alisveris sepeti güvenlik yönü Güvenli Yuva Katmani sertifika veya temelde bilgi ödeme ag geçidi ulastigi zaman kadar müsteri tarafindan girilen kisisel bilgilerin güvenligini kollari SSL yatiyor. SSSL, Äúhttps, AU yapma sorumludur. Eger URL çubugunda bu görürseniz, bu islem güvenli bir ortam oldugu anlamina gelir. Bu arada, ödeme ag geçidi veya kredi sepeti ag geçidi dogrular ve kredi karti satin alma ücretleri biridir.

Alisveris sepeti saglayicilari artik SSL ihtiyaci yerine dogrudan bir ödeme ag geçidi için bilgi gönderir nerede seçenekleri artik vardir. Müsteri tarafindan girilen kisisel bilgiler daha sonra ag geçidinin sorumlulugunda olacaktir. Bu, herhangi bir SSL korumak için geregini ortadan kaldirir.

Bu sizin müsterilerin ilk ve en önemli online islemler olasi güvenlik riskleri bildirin önemlidir. Ayni zamanda müsteri risklere ragmen, web sitesi güvenli ve hack-ücretsiz yapmak için sizin yapmis oldugunu biliyorum emin olun. Müsterileriniz hafife yok yok. Bir sey, bir web sitesi ile dogru degil AOS onlar ücreti Siklikla, AOS alisveris sepeti, bunlar büyük olasilikla kendi transations disinda kurtarmak olacaktir.

Ayrica, AOS politika ilkeleri hassas ve alisveris sepeti konusunda açik olun. Ben çesitli yasal ve pazarlama jargons kullanmak için cazip olabilir biliyorum. Ancak, kullanicilarin uzman degildir ve karmasik yüksek ve anlasilmasi zor bir politika kilavuz ile sunulmasi is, ao ün yansiyacagi hatirlamamiz gerekiyor.

Biz sadece web uygulamalari bu tür güvenlik önemini vurgulamak olabilir. Daha önce kimlik hirsizlik hikayeleri duydum ve müsterileriniz kesinlikle kredi karti ve kisisel bilgilerin olasi hirsizliga karsi korumak bir alisveris sepeti ile devam edecek.

Güvenli bir ag için en basit yollarindan biri saygin ve güvenli servis saglayicinin hizmet bosuna oldugunu. Bu, tabii ki alisveris sepeti için güvenli bir ag için bir emin yoludur. Üçüncü sahis tedarikçilerin güvenilir hizmet dayanarak çekmek için eylem kötü bir ders degildir. Sadece onlari tanimak için tezler alisveris sepeti tedarikçilere kontrol biraz zamana ihtiyacim var.

Bottomline müsterileriniz için güvenli bir alisveris sepeti satin almak ve korumak için. Sizin emrinizde çesitli seçenekler var ve güvenli bir birine sahip degil tamamen affedilmez.