bir sayfa çikis ikramiye

E-ticaret sitesi yapmak ne dogru olani bilmek her zaman zordur. Bir numarali hedef müsteri getirmek için ve onlari sitede bir satin alma yapmak var. Ancak, yöneticileri oldukça çalisiyor ve ne uzak müsteriler çeviriyor% 100 ne biliyor asla dahil pek çok degisken vardir. Su anda alisveris ve sitenizde satin olanlarin çok yüksek bir dönüsüm varsa, o zaman herhangi bir degisiklik yapmaniz gerekmez. Eger alisveris büyük bir yüzdesi ödeme islemi sirasinda onlari terk etmek sadece arabalari doldurmak bulgu vardir Ancak, o zaman kesinlikle ödeme islemi bakmak isteyecektir. Çok zaman alici mi? Eger çok fazla kisisel bilgi talep edebilirim? Uzakta alisveris döner ve onlarin sepeti terk yapar çikis sürecine dahil nedir? Bu cevaplar gereken tüm sorular ve cevaplar bulma sitenizde alici içine alisveris dönüstürmek için en iyi çalismalarini saglamak için tek yoldur.

anonim ödeme
Sitenizde dahil olmak üzere düsünebilirsiniz bir seçenek bazen konuk çikis olarak adlandirilan anonim çikis vardir. Bu site ile hesap onaylamak sonra bir onay e-postasi bekleyin, kisisel bilgilerin formlari doldurmak, bir hesap olusturmak ve gerekli degildir, çünkü bu pek çok alisveris için itiraz ediyor. Bunun yerine, onlar sadece bir misafir olarak kontrol edebilirsiniz ve sadece kredi karti bilgileri ve ev adresi için bir form doldurun. Bu ve alisveris anonim ve çikis hizli ve kolay devam edebiliyoruz o kadar kolay. Bu çogu site iletisim bilgi almak ve kim oldugunu bulma konusunda endiseli çünkü yaygin web siteleri tarafindan kabul edilmis bir yöntem degildir. Ancak, daha fazla site anonim ödeme seçenegi gibi, müsterilerin gerçeklestirmekteyiz ve sundugu baska bir siteye bakmak için sitenizi birakacaktir.

hizli çikis
Bir sayfa çikis bir diger avantaji da zaman kazandirir olmasidir. Bugün, insanlar her zamankinden daha kalabaliklasti ve, form doldurma anketler alarak, ve sizin için pazarlama arastirmasi yapiyor e-ticaret sitesi üzerinde zaman harcamak istemiyorum. Bunun yerine, kendi ürün ortaya çikarmak istiyorsaniz, ödeme formu doldurun ve yapilabilir. Birkaç dakika veya daha kisa sürede tamamlanabilir bir ödeme islemi son derece arzu ve çok popüler olmasi ve daha fazla alisveris getirecek biridir. Bir e-posta listesi olusturma veya birçok bilgi sunmak içine müsterileri kandirma konusunda endiselenmeyin. Bunun yerine, onlara kontrol etmek istediginiz bilgileri vermek ve nasil seçmenize izin verir. Sen daha iyi ücret ve sonuç olarak daha fazla müsteri ve genel satis alacaksiniz.