dogru yerlerde odaklanmak ve milyonlarca neden olabilir

Benim iyi arkadas bir süre önce online bir is basladi. Çogu insan gibi, onlar iyimserlik ve cosku dolu basladi. Ama siki çalisma ve birkaç satis bir ay sonra, bu cosku solmaya basladi. Bunun nedeni basittir, onlar yanlis seyler üzerinde duruldu. Onlar tüm çan ve islik ile süslü bir web sitesi ile gelip bir gelistirici büyük para ödedi. Kendi tüccar hesabi ve en iyi alisveris sepeti sistemi için ödenen. Bir paket olarak aldim ve bunun için birkaç bin dolar harcadi.

“Eger onlar gelecek insa halinde.” Onlar, bu filmden söyleyerek eski inanan Evet ne yazik ki, sadece filmlerde çalisir. Trafik olusturmak ve online bir is gelistirme zaman, çaba ve para bir arada alir. Bu ortalama bir görünümlü web sitesi insa edilmis ve trafik para toplu geçirdi olsaydi arkadaslarim çok daha iyi olurdu. Bes ya da on bin dolar ile trafik bir ton alabilirsiniz!

Ve ne yazik ki, hatta bir liste olusturmak için girisimi yoktu. Onlar listesi olusturma yönelttiler ve trafik ve büyük bir liste gelistirmeye paranin sadece yarim taahhüt olsaydi, her ay büyük para üreten kalici bir is olurdu. Bunun yerine, çok cazip, ama çok yalniz sitesi var.

Bu yüzden arkadaslarim bir ders alir. Yeni bir online is islemek için para varsa, maddenin bu noktaya. Ben bir bok görünümlü bir site koymak gerektigini söylemiyorum, ama büyük trafik ile ortalama sitesi ortalama trafik ile süslü sitesi üzerinden her zaman kazanacak. Trafik ve bir liste gelistirmek için bütçenizi bazi taahhüt emin olun. Iyi bir liste isinizi uzun yillar boyunca gelismek saglayacaktir.

Eger para kazanmak için ögrenmek istiyor musunuz? Benim yeni e-kitap alin ve online para kazanmaya baslamak!