vodafone teklif haber akisi

Vodafone 3G müsterileri artik sadece bir gibi evde kutusunda görmek istiyorum kendi 3G mobil canli akisi televizyon haber bülteni izleyebilirsiniz.

Yeni Zelanda’da ilk duyurdu, Ana Haber ile ortaklasa Vodafone “Basbakan Haberler: Ilk 5.30” 3G müsterilerinin teslim edecek günlük kanal akis Sky News bir parçasi olarak. Basbakan Yeni Zelanda Sky aittir.

Tim Nichols, Vodafone canli Baskani! Bu Vodafone canli için önemli bir kilometre tasi oldugunu söyledi! Mobil TV ve sekiz ay önce baslamasindan bu yana hizmet ilk evrim isaretler.

“Ilk defa biz simdi TV agi üzerindeki ekranlar ayni zamanda cep izlemek için bütün bir gösteri sunabilir. Bir haber gösteri olmasi çogumuz gibi günümüzün hizla degisen dünyasinda özellikle ilgilidir tutmak gerekir bugüne kadar ancak genellikle haber için eve yapmazlar kadar, “Tim diyor.

Vodafone yakindan müsteri aliskanliklari uygun bir hizmet sunmak için 3G piyasaya yana görüntüleme trendleri takip etmektedir. Çikisindan bu yana, rakamlar yapilan-için-mobil kanal ögle, erken aksam ve gece geç saatlerde yaklasik spike kez görüntüleme ile, müsteriler arasinda en popüler olan Sky News göstermektedir.

“Bu egilimlerin Vodafone sonucunda müsterilerine sunmak için Basbakan ile ortakliga girmistir gibi onlar haber en talep zaman bir süre içinde bülten hizmet akis – erken aksam,” Tim diyor.

“Vodafone live! 3G ile Mobil TV sizin yasam tarziniza uygun bir sekilde haber alabilirsiniz. Trafikte otobüs bekleyen veya geç çalisiyoruz olsun demek, haber dogru parmaklarinizin ucunda.”

Mad4mobilephones.com hizmet gözden geçirdi ve bakis bir kullanici açisindan mükemmel. Vodafone Canli 3G hizmetlerinde yenilik sunmaya devam etmektedir.