alerjisi olanlar için idealdir PetSmart Evcil

Tabiat besin zincirinin en üstünde insanlar yerlestirerek hepimiz mübarek ve nedeniyle sonsuz sevgi ve sadakat tarihimizin adam boyunca arkadas ve hayvanlar için bakim. Evinizde daha fazla kisi bir köpek saç ve kedi tüyü gibi seyler alerjisi varsa, olabilir diger hayvanlar bol vardir. PetSmart de bilgili personel yeni bir ev maskot bulma konusunda birkaç öneri saglayabilir. Bu makale alerji muzdarip insanlar için mükemmel bir seçimdir evcil hayvanlarin çesitli odaklanir. Bu evcil hayvan seçenek kendi ev sahibi ya da ev sahibi dernegi tarafindan getirilen kisitlamalar ile ilgileniyor insanlar için de geçerlidir.

tropikal balik
yasam beklentisi: 2-5 yil
Fiyati: $ 2 – $ 10

Bir ev akvaryum olan ev herkes için büyüleyici bir hobi olabilir. Aslinda, bir akvaryumda Eger balik için bütün bir dünya yaratmak. Birçok balik türü esaret cins olacaktir, bu yüzden on yil veya daha uzun sürmesi orijinal satin almak için tamamen mümkündür. Ev içinde her aile üyesi büyüleyici ise çok az talep nedeniyle tropikal balik büyük hayvan yapmak. Balik vahsi olurdu gibi olmak için onlarin yasam seviyorum ve bir yesil basparmak ile o güzel ve ayni zamanda yararli oldugunu balik için su bitkileri bir seçim bitki olabilir. Su anda, tropikal PetSmart ve PetSmart.com balik, ve bunlarin çogu temizlik ve bakim degerinde sadece 10-20 dakika her hafta gerekli olan bakimi çok kolay olan 120 farkli türleri vardir.

çesitli kuslar
yasam beklentisi: 10-50 yil
Fiyati: 20 $ $ – 200 $

Kuslar çesitli nedenlerden dolayi büyük hayvan yapmak. Her seyden önce, çogu çok zeki. Ikincisi, bir kez onlarin yeni çevre tanimak ve orada yasayan insanlar, insanlarla etkilesim keyfine varacaksiniz. Üçüncü olarak, her türlü kuslar sik ??sik gelmek için egitilmis olabilir (elinizde yiyecek var, özellikle), küçük hileler yapmak, vb. Kus kirilgan olma egilimindedir ve küçük çocuklar tarafindan ele alinmasi gerektigini de, her yastan kus severler sagladiklari arkadaslik taniklik edebilirsiniz. Kuslar daginik ve normal olarak kafes kendi yasam alanlarinin büyüklügüne bagli olarak bir 10-20 dakika görev hakkinda normal olan, her gün temizlenmelidir gerektirir. Diger hayvanlar ile karsilastirildiginda, kuslar yüksek bir yasam beklentisi var. Bunlar ikamet içinde bulunan herkese yillarca keyfine varacaksiniz çok dostu hayvan yapmak.

bir sürüngen
yasam beklentisi: 5-30 yil
Fiyat: 5 $ – 150 $

Özellikle çocuklar ne olursa olsun sürüngen bir kertenkele, iguana, kertenkele, ya da yilan olup olmadigi, sürüngenler ile büyüledi gibi görünüyor. Bir sürüngen olan ilgili en büyük seylerden biri, oldukça düsük bakim olmasidir. Yasam alani, temiz, kullanilabilir tatli su bol ve düzenli olarak gida eklemek ve sürüngen iyi yapacak emin olun tutun. Bazi türler de oldukça akilli ve çagrildiginda digerleri kokusu ile taniyacaginiz ise, yaklasim için egitilmis olabilir. Bir uyari Sanki, en sürüngenler karmasik bir kurulum olmasi gerekir, ve yasam çesitli aydinlatma ve isitma düzenlemeler gerektirir. Hayvan kendi fiyat daha sik gerekli olacak yasam çok daha az olmadigini unutmayin. Konut gereksinimleri olsa bir sorun degildir, ve onlarin yasam devam tutmak için taahhüt, o zaman sürüngenler büyüleyici hayvan yapmak olabilir.

bir kaplumbaga
yasam beklentisi: 40-60 yil
Fiyati: 25 $ – 55 $

Bir ömür boyu bir evcil hayvan ariyorlar ne varsa bu durumda genellikle sahiplerinin uzun yasamak gibi, o zaman birkaç tür, kaplumbagalari ile rekabet edebilecek. Kaplumbaga severler sebze genis bir diyet var, çünkü onlar büyük ev hayvan yapmak, onlar bakim yüksek düzeyde gerektirmeyen ve diger ucuna dart gitmiyor kesinlikle bu bir saniye geri açarsaniz size söyleyecektir ev. Birkaç downsides biri genellikle kendi özgün yasam büyümek ve bazi türler daha sonra her zaman bir on yil veya daha uzun süre hayatta herhangi bir evcil hayvan ile göz önünde bulundurulmalidir hayatta, onlari karsilamak için çok genis bir alani gerektirebilir olmasidir. Sürece alani ile herhangi bir sorun öngörüyoruz olarak daha sonra bir kaplumbaga büyük bir arkadasidir.

Bir PetSmart satin almaya hazirsaniz, ücretsiz kargo, yüzde indirim kapali, ya da çok önemli anlamina olabilir diger online sadece özel saglayabilir PetSmart kupon ve indirim kodlari bir listesini bulmak için bir PetSmart web ortagi ziyaret ediniz tasarruf.