bir avantaj kazanmak için e-ticaret ile

küçük isletmeler e-ticaret ile kazanabilirsiniz nasil

“Kuruluslar ayni anda hem daha küçük ve daha büyük olacak;, onlar düz olacak daha esnek ve daha daginik … Hayat bir seyleri bizim için ne yerine onlari ne beklemek yapmak zorunda kalacagiz anlaminda mantiksiz olacaktir. ” Charles Handy, Ingiliz akademik, is danismani ve yazar.

Isletmeler için E-ticaret kullanmanin birçok avantaji vardir, en büyük avantajlarindan biri çevrimiçi ticaret küçük isletmeler büyük isletmeler ile daha da oyun alaninda rekabet saglayan, büyük bir ekolayzer oldugunu. Ancak, büyük oyuncular yapmayiz, siz kendinizi ayirt etmek gerekir. Küçük isletmeler için bu önde gelen arama motorlari ve hedef pazar çekmek diger sitelerde gösterir, böylece bir site olusturulur ve daha sonra dogru biçimde kaydedilmis olup esastir. Bu bir ilk arama motoru üzerinde ise çogu insan daha fazla bakmak için olasi degildir, çünkü, arama sonuçlarinin ilk veya ikinci sayfada göstermek, bu ayni derecede önemlidir. Ya gerekli becerileri bunu basarmak için ögrenmek, ya da yeterli BT yetenegi ile kimse ödemek gerekir.

Bir web sitesi olan ve çalisan maddenin sonu degil, site ve is hala öne gerekiyor, yani bu rekabet avantaji iletisim gerekiyor. Büyük örnekleri daha fazla esneklik ile, küçük isletmeler genellikle basarili bir nis bir yerde, ya da bir nis hizmet, bir nis ürün alanda rekabet edebilecek. D-Mediastore bir nis yerde bir nis hizmet veren bir sirketin iyi bir örnektir. Columbus Ohio bulunan olmak ve CD Çogaltma ve DVD Çogaltma Hizmetleri sunan D-Mediastore Columbus Ohio gibi küçük bir sehir odaklanamayabilir büyük sirketler üzerinde bir avantaj saglar. Baska bir örnek de Columbus Ohio’da bulunan D & D Medya Grubu vardir. D & D Medya Grubu Web Gelistirme, E-Ticaret web siteleri ve Internet Pazarlama sunmaktadir. D & D Medya Grubu bir nis yer D-Mediastore sunan web hizmetleri olarak örnek kursun izler.

Nokta belirli bir pazar odaklanmistir emin olmaktir ve büyük oyuncular daha daha iyi hizmet verebilmemiz için. Belirli bir mal veya hizmet ya da pazar iyi bir anlayis ile odaklama Uzmanlasmis siteleri, kelime-of-agiz promosyon yararlanmak için büyük olasilikla ve arama motorlari tarafindan bulundu olma daha iyi sansi var. Gerçek Harika nis ürün ve yerel pazarda bir anlayis birlestirerek büyük bir örnektir. Gerçek Groovy, kayit magaza ülkenin en büyük fiziksel müzik magazalari bazilari vardir, ama ayni zamanda Eski ve yeni 18.000 basliklari kapsayan bir web sitesi var, ama onlarin en büyük basari bir ay sonra kendi sitesinden para kazanmak için yeteneklerini oldu!

Bu küçük isletmeler geleneksel medya, hem de online yoluyla çevrimdisi web sitelerini pazar önemlidir. Isiniz ‘URL (web sitesi adresi) is tarafindan üretilen tüm iletisim görünmelidir, sizin antetli, e-posta ve is kartlari, baski ve yayin reklamlarda olmalidir. URL tüm beyaz ve sari sayfa listeleri dahil edilmelidir. Lütfen ürün ambalaji varsa – paket üzerine koydu. Eger brosür yazdirirsaniz, bu üzerine koydu. Her seyi web adresi koy! Daha invaziv çevrimdisi reklam ek olarak, bazi internet pazarlama, (neyse ki) büyük oyuncular için az isletmeler için maliyet-etkin ve verimli gibi bir gerekir.

E-Ticaret Times opt-in e-posta programlari küçük isletmeler kendi sitelerine hedefli ve ilgi müsterileri çekmek yardimci etkili oldugu tespit edilmistir oldugunu bildirdi. Not sik sik geri teper ve potansiyel müsterilere iter e-posta spam veya istenmeyen ticari e-posta, bahsetmiyoruz olsa. Ziyaretçilerin sitenize varmak sonra, uygun web sitesi teknoloji, parça siparis kisiye özel hizmet sunan döner kolu ve diger temel görevleri gerçeklestirebilirsiniz. Iyi kisisellestirilmis müsteri hizmeti, özellikle müsterilerin ne istedigini var emin olmak için asagidaki kurulusu saglarsaniz, siz sadik bir müsteri tabani olusturmak ve tekrar satin alma görmeye baslayacaksiniz!