e-ticaret isletmeler için google temel

Google MSN de dönüsüm-to-alici orani çok daha yüksek olmasina ragmen, arama motoru dünyasina hakim. Bu güçler çogu e-ticaret is denemek ve tam Google nasil çalistigini ins ve çikislari kavrama olmadan, Google’in vals dans.

Google gezinme zordur. En SEO optimize uzmanlari ve SEO Internet pazarlamacilar ne yaptiklarini anlamiyorum. Aslinda, çogu bugüne kadar onlarin bilgi yararsiz oldugu zaman arkasinda. Yaz 2007 Google’in algoritmasi trafikte keskin düsüsler ile birçok e-ticaret is birakarak en son degisiklik gördüm.

Google Algoritma nedir

Google Algoritma temelde web sayfalari aramalarinda üst siralarda ve olanlar düsük rütbe belirlemek için kullanilan matematik formülleri, ya da yasaklandi. Google kurallari degistirir her 18 – onlari optimize edilmis ve MFA statik siteleri (AdSense için yapilmis) olan web siteleri ortadan kaldirmak için 24 ay.

Google ayrica yöneticileri ihtiyaçlarini karsilamak için degisiklikler yapar. Google, gelen baglanti siralama sistemi getirdi, bu birçok yöneticileri haksiz kazanç elde, link çiftlikleri insa etmek için bir firsat verdi. Buna karsilik Google simdi bir baglanti etrafinda içerik arar. Herhangi bir içerik yoktur, daha sonra baglanti degeri yoktur.

Google içerik odaklanmaya basladiginda, yöneticileri ve programcilar Içerik Yönetim Sistemleri yaratti. Ne yazik ki, yakin zamana kadar, Google veritabani sayfalari okuyamadi. Simdi, programcilar sayfasi olusturma statik bir sayfa yöntemi olusturduk ve arama motorlari veritabanlari kapali içerigini okumak için ögrendim.

arama motoru optimizasyonu

Birçok web yöneticileri bu ne demek anlamiyorum. Ve, birçok SEO optimize Bu ne demek oldugunu anlamiyorum. Birçok için, hala anahtar kelimeler vurgulanir ve içerigin .05% (baglanti çubuklari dahil) altinda, böylece bir sayfa kodlama anlamina gelir. Onlar web tasarim bir yöntem olduguna inaniyorum.

E-ticaret isletmeler hala meta etiketleri ve SEO hileler çok az öneme sahip oldugunda kendi sayfalari, yüksek rütbe yapmak için SEO optimize büyük paralar ödemek için çabaliyorlar. Simdi, arama motorlari ayni kullanarak birbirine bagli makale ile, baslik baslik ve benzeri içerik dolu bir site ile, iyi içerik ariyoruz ‘anahtar kelime çapa.’

Google’in yeni algoritmalari sayesinde birçok küçük e-ticaret isletmeler her bir SEO uzmani bir kurus ödemeden kendi page rank ve arama motoru siralamasi, insa etmek için yaptik.

google sandbox ve ek indeksi

Bu neden titreme her ikisi de en yöneticileri dikenleri kadar çalistirmak, ama anlasilamamistir çünkü, Google Sandbox yoktur. Evet, web siteniz listelenir ve gösterilmesini almak için birkaç ay sürebilir, gelen baglantilar uzun süre görünmeyebilir, ve arama zaman bir web sitesi görünmüyor olabilir – ama bu bir sanal degildir. Bu sadece bir birikim oldugunu. Bu üstesinden gelmenin bir yolu Google’in PayPerClick programinda yer almaktir. Sadece bu programin bir parçasi olmak, 20 $ bir ay yatirim hemen sitenize baglantilar bile, beklemek gerek kalmaz.

Ek indeksi çikmak kadar kolaydir. Ilk olarak, meta bilgilere bir göz atin – çok geneldir? Eger öyleyse, o anahtar kelimeler kullanin ama anahtar kelime öbekleri kullanmayin. Anahtar kelime ‘e-ticaret’, çok genel, bu yüzden ‘e-ticaret is.’ Oldugunu ancak, o sayfa hedef yardimci olacak ‘bir e-ticaret is baslatmak için ögrenmek’. Sonra, sayfa bir yüksek rütbeli sayfasina bagli oldugundan emin olun. Ya da web sitesi navigasyon sistemine ekleyerek – Bu sayfa içinde baglantilari koyarak yapilabilir. Kisa bir süre içinde, bu sayfa artik ek dizinde olacak.