nis plani oldugunu düsündügünüz buysa, okumaya, yalniz degilsin bir aldatmaca oldugunu …

Nis plani bir aldatmaca mi? Bu son zamanlarda sik sik isitme olmustur bir sorudur. Bilgiler: Hiçbir sey gerçekten bu kadar uzak oldugunu. Nis plani, sade ve basit, en kapsamli devrimci sistemi simdiye kadar internet serbest oldugu.

uyari!

Niche Blueprint daha Ocak 12 piyasada olacak – 19 Ocak 2009. Eger Niche Blueprint Ürün ilgi varsa, bilgileri gözden ve 19 Ocak 2009 önce bir karar var lütfen.

nis plani nedir?

Bu ürün sadece bir para kazanma egitim programidir. Bu e-ticaret web siteleri ve nis ile para kazanmak için nasil bir tam egitim kursu vardir. Nis plani bir aldatmaca mi? Hayir, Niche Blueprint bir aldatmaca degildir.

Program ögretmek için modülleri kullanir. Bu video ile egitimli ya da 9 egitim 6 haftalik kurs, her içeren video ve PDF dosyalari modülleri vardir. Her bir modül online para yapma sürecinde her adimi kapsar.

9 modülleri asagida özetlenmistir:

modülü 1 – programa giris

modülü 2 – nis seçimi

modülü 3 – tedarikçiler bulma ve ürün fiyatlandirma

modülü 4 – Bir etki alani adi bulma

modülü 5 – nis plani magaza bina

modülü 6 – alma müsteri

modülü 7 – nis plani magaza çalisan

modülü 8 – dis kaynak

modülü 9 – Sitenizin satis

nis plani bir aldatmaca oldugunu?

Hayir, daha önce dedigim gibi, nis plani bir aldatmaca degildir. Tim Godfrey ve Steven Clayton 7 ay içinde $ 526,422.83 üretilen çok popüler Clickbank ürün Komisyon Blueprint yaratti. Bu da Niche Blueprint yaraticilari olan.

nis plani çalisir?

Eger egitim modülleri ile ögretilen ne uygularsaniz, ise yarayacaktir. Çaba ve çalisma sürece uygun araçlari ile konur, milyonlarca dolar internet üzerinden yapilabilir.

nasil nis plani çalisir?

Bu 9 modülden bir süreç boyunca size ögreterek çalisir. Milyonlarca insan her gün satin almak ve online alisveris. Programlari, kendi magaza kurmak sizinle kar edecek ürünleri bulmak ve nasil tanitimi için nasil ögretecek.

buna deger nis plani nedir?

Bu kendi karardir. Ben ögrenmek egitim ve araçlari online kariyerinin geri kalani için uygulanabilir, çünkü buna deger olduguna inaniyoruz. Bu tam bir tüylenmek egitim kursu, bu yüzden pahali görünüyor, ama büyük bir basari getiriyor. Zaman ve çaba koymak ve ögrendiklerinizi uygularsaniz Niche Blueprint, buna deger.